niedziela 02 października 2022

Racheli, Sławy, Teofila

15°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Świąteczne dary od miłaczewskich dzieci

Świąteczne dary od miłaczewskich dzieci - fot.: SP Miłaczew
fot.: SP Miłaczew 

Udało się! Kolejna paczka, a właściwie siedemnaście (!!!) dotarło do osoby znajdującej się w potrzebie. Po raz kolejny uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Miłaczewie odpowiedzieli na apel turkowskiego wolontariatu i wraz z rodzicami przygotowali świąteczne paczki.

Akcję przeprowadzono w ramach pierwszej edycji Turkowskiej Paczki. W świątecznych kartonach znalazły się m.in. artykuły spożywcze oraz środki czystości. Z zebranych pieniędzy kupiono aktualne potrzeby wskazane przez rodzinę, m.in. mikser, telefon komórkowy, ubrania, obuwie, kołdrę, pościel, ręczniki oraz bon podarunkowy na realizację recepty w salonie optycznym. Członkowie Szkolnego Wolontariatu wraz z Samorządem Uczniowskim z wielkim entuzjazmem spakowali produkty, dorzucając od każdej rodziny dawkę miłości, dobroci, empatii oraz ciepłe życzenia. Podziękowania należą się dzieciom i ich rodzicom za zainteresowanie akcją, za zrozumienie i ogromne wsparcie.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

Wójt Augustyniak docenił ciężką pracę....

Wójt Augustyniak docenił ciężką pracę. Uczniowie z...

7 wrz.
Siódma edycja Wielkopolskich Dni Zdrowia i...

Siódma edycja Wielkopolskich Dni Zdrowia i Sztuki...

18 lip.
Wideo: Potrzeba aż trzech godzin abyś cieszył...

Wideo: Potrzeba aż trzech godzin abyś cieszył się...

4 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama