piątek 21 stycznia 2022

Agnieszki, Jarosława, Nory

0°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Niech żyje bal... Karnawał w Malanowie

Niech żyje bal... Karnawał w Malanowie - fot.: Gminne Przedszkole w Malanowie
fot.: Gminne Przedszkole w Malanowie 

Księżniczki, policjanci i strażacy, a wszyscy z uśmiechami od ucha do ucha. Jak zabawa to zabawa. W końcu nikt nie umie się bawić tak szczerze jak przedszkolaki.

Dzieci z Gminnego Przedszkola w Malanowie nie mogły doczekać się dnia, kiedy założą swoje wymarzone stroje karnawałowe. Bal zaplanowano na czwartek, 13 stycznia. Kiedy sale przedszkolne były już odpowiednio przystrojone, a dzieci pojawiły się w przebraniach, rozpoczęła się zabawa.

reklama

Przedszkolaki tańczyły, brały udział w zabawach oraz różnych konkursach Zabawa upływała pod znakiem fantastycznych humorów, śmiechu oraz żartów, a kiedy dzieci już się trochę zmęczyły przyszedł czas na przerwę i poczęstunek, po którym nikt nie miał ochoty kończyć zabawy.
 

Podobne artykuły

Bawili się podczas IV Balu Karnawałowego Osób...

Bawili się podczas IV Balu Karnawałowego Osób...

19-10-2021
Dzieci i młodzież bawiła się na Balu...

Dzieci i młodzież bawiła się na Balu Karnawałowym w...

11-02-2020
Bal Karnawałowy na 102!

Bal Karnawałowy na 102!

22-02-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama