piątek 21 stycznia 2022

Agnieszki, Jarosława, Nory

0°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

W ferie pływanie za "piątaka". Ulga na basen nie tylko dla mieszkańców Turku

W ferie pływanie za
fot.: UG Turek 

Pod naszą wczorajszą publikacją na facebooku, rozpętała się burza. Oburzenie rodziców dzieci w wieku szkolnym, dotyczyło możliwości kupienia tańszego biletu na pływalnie, którą według informacji z Urzędu Miasta Turku, mieli wyłącznie uczniowie zameldowani na terenie miasta.

Tymczasem jak informuje Urząd Gminy Turek, dzieci z jej terenu również będą mogły w czasie ferii skorzystać z basenu „za piątaka”. - Jak co roku podpisaliśmy porozumienie z OSiRem na dofinansowanie do biletów – mówi wójt Karol Mikołajczyk. - Wiem również, że takie umowy podpisały też inne gminy z terenu powiatu. Zachęcamy do tego by dzieci i młodzież, uczęszczająca do szkół podstawowych i ponadpodstawowych, zamieszkała na terenie naszej gminy, skorzystała podczas ferii zimowych z ulgi na basen w Turku.

reklama

Ulga finansowana ze środków Gminy Turek wynosi połowę kosztów biletu i obowiązuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 20.00. By z niej skorzystać, niezbędne jest okazanie legitymacji szkolnej i dokumentu potwierdzającego miejsce zamieszkania na terenie Gminy Turek.

W całej tej sytuacji szkoda tylko, że organizator nie zadbał o umieszczeniu stosownej informacji na plakacie. Pytanie czy to jedynie przeoczenie czy działanie celowe, pozostaje otwarte.

KWA

Podobne artykuły

Filip pływa jak ryba i marzy o olimpijskim złocie

Filip pływa jak ryba i marzy o olimpijskim złocie

13 st.
Miejskie ferie w Turku 2022

Miejskie ferie w Turku 2022

13 st.
FERIE ZIMOWE 2022. Gdzie można zapisać dziecko?...

FERIE ZIMOWE 2022. Gdzie można zapisać dziecko?...

13 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama