niedziela 02 października 2022

Racheli, Sławy, Teofila

11°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

A co powiecie na 30 finał WOŚP w powiecie?

A co powiecie na 30 finał WOŚP w powiecie? - fot.: Łukasz Widziszowski
fot.: Łukasz Widziszowski 

Najbliższy weekend będzie obfitował w mnóstwo rozmaitych atrakcji. Wszystko za sprawa 30 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co będzie się działo w poszczególnych gminach? Przedstawiamy krótki przegląd informacji dla wszystkich zainteresowanych :)

Przykona. Kolacja dla śmiałka i przegląd gotowości bojowej jednostki

Na początku tygodnia ruszyły telefoniczne licytacje przygotowane przez mieszkańców gminy Przykona. Wszystkie dostępne aukcje można zobaczyć na facebookowej stronie Centrum Kultury Biblioteka Publiczna Gminy Przykona. Wśród telefonicznych licytacji wyróżnia się uroczysta kolacja z temperamentnymi szefowymi kół gospodyń wiejskich z terenu gminy, czy udział w sprawdzeniu gotowości bojowej jednostki ratowniczo-gaśniczej. Licytacje pod nr. tel. 63 2791037 lub 697 219 779.

reklama

Finał WOŚP, połączony z przeglądem dorobku artystycznego mieszkańców gminy już w sobotę, 29 stycznia od godz. 16.00 na sali OSP Przykona.

Malanów. Wójt Augustyniak zaprasza na tort

W niedzielę, już o 9 rano, startuje finał WOŚP pod Centrum Kultury i Biblioteką Publiczną w Malanowie. W programie wielkoorkiestrowy kiermasz, na którym będzie można kupić meble ogrodowe firmy Sun Garden, domowe wyroby i wypieki, rękodzieło i biżuterię oraz orkiestrowe gadżety. Pod CKiBP ma stanąć fotobudka i stanowiska militarne z okresu PRLu.

O godz. 14.00 wójt Ireneusz Augustyniak i Przewodniczący Rady Gminy Karol Płóciennik zapraszają wszystkich na pyszny tort.

Władysławów. Koncert i pokaz pirotechniczny

30 stycznia, o godz. 19.40, na placu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury, odbędzie się koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej. Wręczone zostaną też nagrody w konkursie na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. Na godz. 20.00 organizatorzy zaplanowali pokaz pirotechniczny.

reklama

Tuliszków. Internetowe licytacje na facebookowym profilu szkoły

Z uwagi na rosnącą liczbę zachorowań, władze gminy Tuliszków zrezygnowały z finału, planowanego w hali sportowo-widowiskowej. Charytatywne aukcje, zamiast tam, odbędą się na facebookowym profilu Szkoły Podstawowej im. Powstańców 1863 roku. Do wylicytowania m.in. portfele,tort od Rady Rodziców i bon na przejazd amerykańskim radiowozem. Wolontariuszy z puszkami będzie można spotkać w Tuliszkowie i Grzymiszewie.

Dobra. Koncert w hali sportowej

O godz. 17.00 rozpocznie się niedzielny koncert finałowy na hali sportowej w Dobrej.

Anna Wiśniewska-Kocik

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

Sołtyska Joanna na czele Przykony!

Sołtyska Joanna na czele Przykony!

30 wrz.
Umowa na historyczną inwestycję w gminie...

Umowa na historyczną inwestycję w gminie Władysławów...

30 wrz.
Zrobili ją na biało. Szkoła w Wyszynie zyskała...

Zrobili ją na biało. Szkoła w Wyszynie zyskała nie...

27 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama