niedziela 02 października 2022

Racheli, Sławy, Teofila

11°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

30. finał WOŚP za nami. Malanów, Tuliszków i Brudzew też grały

30. finał WOŚP za nami. Malanów, Tuliszków i Brudzew też grały - fot.: GOK
fot.: GOK "Wozownia" 

Choć 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przeszedł już do historii, wciąż trwa liczenie zebranych w niedzielę datków.

Wolontariusze z gminy Brudzew, a w zasadzie członkowie Stowarzyszenia "Na Rzecz Rozwoju Gminy Brudzew” po raz kolejny przyłączyli się do Sztabu przy Hufcu ZHP w Kole. Już od samego rana wolontariusze zbierali datki w Janiszewie i Brudzewie. Natomiast od godz. 15.00 na hali sportowej w Brudzewie trwał orkiestrowy Finał. W programie artystycznym można był podziwiać występy Orkiestry Dętej, dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Brudzewie oraz działających w GOK „Wozownia” oraz Zespołu "Razem”.

reklama

Stowarzyszenie "Na Rzecz Rozwoju Gminy Brudzew” składa serdeczne podziękowania wolontariuszom: Maryli, Lidce i Kasi, darczyńcom: Monice Susło, Szkole Tańca „Skakanka”, Firmie Magnat-Masaż Uniejów, Wójtowi Cezaremu Krasowskiemu, a za wsparcie i ogromne serce Maryli Chojnackiej z Hufca ZHP w Kole.

Niedzielna zbiórka w Tuliszkowie, mimo odwołanej części imprezy, skończyła się kwotą 18.207,83 zł. To efekt pracy wolontariuszy z szkół w Grzymiszewie i Tuliszkowie, oraz internetowych aukcji.

Malanowski sztab WOŚP może pochwalić się kwotą 18.747,18 zł oraz 16,74 euro. Niesprzyjające warunki atmosferyczne sprawiły, że planowane na świeżym powietrzu atrakcje, musiały przenieść się do wewnątrz. Nie przeszkodziło to jednak ani w zbiórce datków do puszek ani licytacjach.

KWA
 

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

fot.: GOK 'Wozownia2
fot.: GOK 'Wozownia3
fot.: GOK 'Wozownia4
fot.: GOK 'Wozownia5
fot.: SP w Tuliszkowie6
fot.: SP w Tuliszkowie7
fot.: SP w Tuliszkowie8
fot.: SP w Tuliszkowie9
fot.: CKBP w Malanowie10
fot.: CKBP w Malanowie11
fot.: CKBP w Malanowie12

Podobne artykuły

Dziewczyny z Brudzewa walczyły z wirusem...

Dziewczyny z Brudzewa walczyły z wirusem...

29 wrz.
Koniec z WF-em na korytarzu! Sala sportowa w...

Koniec z WF-em na korytarzu! Sala sportowa w...

28 wrz.
Aktywna sobota w Celestynach.

Aktywna sobota w Celestynach. "Malanowska Jesień" w...

27 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama