sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

7°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Malanów. Przebieranki i tańce na końcówce karnawału

Malanów. Przebieranki i tańce na końcówce karnawału - fot.: CKBP w Malanowie
fot.: CKBP w Malanowie 

Na horyzoncie widać już koniec karnawałowych szaleństw. Przed nami Tłusty Czwartek, Ostatki, a potem już Środa Popielcowa i Wielki Post.

Z okazji kończącego się karnawału, który z przyczyn ograniczeń pandemicznych, nie należał do najweselszych, Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie w ramach warsztatów tanecznych postanowiło zorganizować zajęcia inne niż zwykle.

reklama

We wtorek, wszystkie dzieci uczęszczające na zajęcia taneczne, przyszły przebrane w karnawałowe stroje. Pomysłowość rodziców i ich pociech przeszła najśmielsze wyobrażenia. Na parkiecie podczas tanecznych pląsów znalazły się królewny, żabki, dżentelmeni we frakach i kapeluszach, kotki, czarodziejki, piękne kolorowe motyle. Było wesoło, kolorowo i inaczej niż zwykle. Nawet instruktorka postanowiła trochę „odpuścić” i trening układów tanecznych przerodził się w wesołą, kolorową zabawę.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

Ach co to był za bal... Ósmoklasiści z...

Ach co to był za bal... Ósmoklasiści z "Jedynki"...

14 czerw.
Hawajskie pląsy pod palmami

Hawajskie pląsy pod palmami

11 lt.
Wielki bal w Gminnym Przedszkolu w Brudzewie

Wielki bal w Gminnym Przedszkolu w Brudzewie

2 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama