wtorek 24 maja 2022

Joanny, Zdenka, Zuzanny

15°C umiarkowane opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Złote i Diamentowe Gody par małżeńskich z gminy Kawęczyn

Złote i Diamentowe Gody par małżeńskich z gminy Kawęczyn - fot.: UG Kawęczyn
fot.: UG Kawęczyn 

Na dobre i złe – przysięgali sobie kilka dziesiątków lat temu... Nie wszystkim jest razem dane dotrwać do pięćdziesiątej, a nawet sześćdziesiątej rocznicy ślubu. Dlatego tak fetowane są te złote i diamentowe rocznice zawarcia związków małżeńskich.

Uroczystości w gminie Kawęczyn z udziałem wójta Jana Nowaka i Przewodniczącego Rady Gminy Piotra Geblera, tradycyjnie już odbyły się w zajeździe „Zapiecek” w Rzymsku.

reklama

Złote Gody obchodziło tym razem 8 par z terenu gminy Kawęczyn. Byli to państwo: Jadwiga i Czesław Bregierscy, Jadwiga i Jan Goślińscy, Jadwiga i Henryk Krzykaczowie, Jadwiga i Stanisław Maciaszczykowie, Halina i Józef Marzuchowscy, Elżbieta i Jan Orligórowie, Halina i Kazimierz Pietrzakowie oraz Marianna i Jan Rentfleiszowie.

Z kolei Diamentowe Gody, czyli 60 rocznicę zawarcia związku małżeńskiego świętowali państwo Henryka i Mieczysław Bekalarscy.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

Co kupić w prezencie wędkarzowi?

Co kupić w prezencie wędkarzowi?

18 maj.
Kawęczyn. Podnośnika nie kupią ale podnieśli...

Kawęczyn. Podnośnika nie kupią ale podnieśli ekwiwalent

24 lt.
Pięć par z Turku świętowało swoje Złote Gody

Pięć par z Turku świętowało swoje Złote Gody

11 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama