poniedziałek 05 grudnia 2022

Kryspiny, Norberta, Sabiny

1°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Nowy najemca strefy food court w Ferio Konin

Nowy najemca strefy food court w Ferio Konin
 

11 maja 2022 roku do grona najemców Centrum Handlowego Ferio Konin dołączył Arianos Kebab, marka należąca do sieci restauracji orientalnych dostępnych w siedmiu miastach Polski. Zarządca centrum, firma Multi Poland podpisała umowę na najem lokalu o powierzchni 57 mkw., wzbogacając ofertę restauracyjną Ferio Konin. Multi Corporation wraz z polskim oddziałem Multi Poland zarządza łącznie ponad 80 nieruchomościami handlowymi w Europie i Turcji.

- Zgodnie z przyjętą i realizowaną w Ferio Konin strategią leasingową, otwarcie Ariano Kebab to kolejny etap planu leasingowego sukcesywnie wdrażanego przez Multi Poland – mówi Anna Fabianowska, Senior Asset Manager. – Poprawa oferty gastronomicznej i modernizacja strefy foodcourt zwiększy atrakcyjność Centrum, które już dzisiaj dzięki różnorodnej i komplementarnej ofercie sprawia, że jest to miejsce zakupów pierwszego wyboru dla mieszkańców Konina i okolicznych miejscowości. Tenant mix jest dopasowaniem do trendów i potrzeb nieruchomości – dodaje. Ferio Konin to największe centrum handlowe w regionie, mogące szczycić się nie tylko szerokim catchmentem (niemal 400 tysięcy osób), ale także doskonałą lokalizacją w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady Warszawa-Berlin. Ferio Konin to centrum zaspokajające potrzeby rodzin z dziećmi, posiadające wygodny, dostosowany do potrzeb klientów, parking na ponad 1000 miejsc, a harmonijne połączenie wolnostojących budynków z częścią galerii handlowej dodatkowo wpływa na komfort zakupów. Ferio Konin to nie tylko centrum handlowe, ale również idealne miejsce spotkań czy spędzania czasu wolnego dla lokalnej społeczności, które regularnie angażuje się w działania na rzecz mieszkańców Konina i okolic, a także uczestniczy w wielu inicjatywach prospołecznych.

reklama

Restauracje Arianos Kebab to sieć lokali działających w siedmiu miastach Polski. Specjalizuje się w daniach kuchni orientalnej, o wyrazistym smaku. Serwuje kuchnię odpowiednią zarówno dla amatorów mięsa, jak i wegetarian. Dania przygotowywane są przez kucharzy, na bieżąco ze świeżych składników. W centrum handlowym Ferio Konin Arianos Kebab zajął lokal o powierzchni 57 m2 dołączając do pozostałych restauracji: McDonald’s, Olimp, Cukierni Sowa oraz lodziarni Grycan.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Nowy najemca strefy food court w Ferio Konin

Podobne artykuły

Five o'clock debiutuje w Ferio Konin

Five o'clock debiutuje w Ferio Konin

8 paźd.
Multi: szersza oferta gastronomiczna w Ferio Konin

Multi: szersza oferta gastronomiczna w Ferio Konin

27 wrz.
Multi Poland wprowadza do Ferio Konin markę...

Multi Poland wprowadza do Ferio Konin markę Venezia

21 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama