sobota 26 listopada 2022

Leona, Leonarda, Lesławy

2°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Do tańca i do różańca! XVII Dni Malanowa 2022 już w najbliższy weekend!!!

Wideo: Do tańca i do różańca! XVII Dni Malanowa 2022 już w najbliższy weekend!!!
 

Przed nami Dni Malanowa. A to zawsze synonim dobrej zabawy. Dwudniowa impreza wypełniona koncertami i wspólną zabawą odbędzie się na boisku piłkarskim przy ul. Parkowej.

Dni Malanowa wystartują w sobotę, 28 maja o godz. 17.00. Uroczyste otwarcie imprezy uświetnią występy lokalnych artystów, podsumowanie sezonu GLPN 2021/2022 oraz konkurencje sportowe. Już o godz. 21.00 czeka nas występ gwiazdy wieczoru – koncert zespołu InoRos. Założony w 2006 roku, zespół tworzy muzykę folkową, charakteryzującą się łączeniem elementów ludowych (od Podhala po Bałkany) z energetycznymi rytmami latino, jak również zręcznym wplataniem rockowych riffów. Rozgrzani występem gwiazdy imprezowicze, mogą wspólnie balować na dyskotece, która ma skończyć się grubo po północy. 

reklama

W samo południe w niedzielę, w malanowskiej świątyni zostanie odprawiona msza święta w intencji mieszkańców gminy. O godz. 16.00 rozpocznie się drugi dzień imprezy. Najpierw wystąpią lokalni artyści. O 18.00 koncert zagra zespół No To Co. Laureaci VI Polskiego festiwalu Piosenki w Opolu w 1968 roku, są jedynym polskim zespołem, który został wpisany do światowej encyklopedii Billboardu. 

O godz. 19.15 odbędzie się koncert „Solidarni z Ukrainą”, a o 21.00 wystąpi ostatni zespół imprezy – grający muzykę discopolo Defis. Na 22.00 przewidziano pokaz sztucznych ogni. Dni Malanowa zakończy dyskoteka, która potrwa do północy. 

Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych – wesołego miasteczka, gier i zabaw. Aby imprezowicze nie opadli z sił, będą mogli posilić się na licznych stoiskach gastronomicznych. 

reklama

Na zmotoryzowanych uczestników Dni Malanowa przygotowano 2 parkingi: na posesji Państwa Kubackich i przy firmie Sun Garden – dojazd tylko od strony Grąbkowa. W trakcie obchodów XVII Dni Malanowa nastąpi wyłączenie z ruchu kołowego odcinka ulicy Parkowej od skrzyżowania z ulicą Spółdzielców do drogi dojazdowej na parking firmy Sun Garden. Wyłączenie nastąpi w dniu 28.05.2022 r. w godz. 16.45 -2.00 oraz w dniu 29.05.2019 r. w godz. 15.45 -24.00.
 

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarka Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Wideo: Do tańca i do różańca! XVII Dni Malanowa 2022 już w najbliższy weekend!!!

Podobne artykuły

Baśniowa niedziela na stadionie 1000-lecia w...

Baśniowa niedziela na stadionie 1000-lecia w Turku!!!

1 czerw.
Tak się bawił Malanów... Wyczekiwana dwudniowa...

Tak się bawił Malanów... Wyczekiwana dwudniowa...

30 maj.
Muzyką przeganiali szare chmury. Dni Malanowa...

Muzyką przeganiali szare chmury. Dni Malanowa 2022...

29 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama