piątek 07 października 2022

Krystyna, Marii, Marka

9°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Motorowy Dzień Dziecka na torze w Russocicach

Motorowy Dzień Dziecka na torze w Russocicach
 

Ponad sześćdziesięcioro młodych zawodników wzięło udział w Dniu Dziecka, zorganizowanym przez MKM Tur-Mot Turek na torze w Russocicach. Były biegi, rzuty do celu, jazda na rowerach slalomem oraz oczywiście wyścigi motorowe.

Mimo nie najlepszych prognoz pogodowych, do Russocic zjechało wiele rodzin z terenu powiatu tureckiego. Dzieci chętnie uczestniczyły w konkursach sportowych – slalomie rowerowym, wyścigach motorowych, biegach i rzutach do celu. Wszystkie konkursy odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych, dostosowanych do możliwości dzieci, o czym decydowali rodzice.

reklama

Łącznie wystartowało 61 uczestników. Wszyscy otrzymali nagrody: statuetki z logo klubu, sprzęt sportowy, zabawki, długopisy, balony, słodycze, owoce i napoje. Na każdego czekała też kiełbaska z grilla i wata cukrowa. Automobil - klub serwował darmowy popcorn. Po konkursach nadszedł czas na zabawę na dmuchanym zamku.

Na koniec odbyło się losowanie głównych nagród – karnetów na basen ufundowanych przez OSiR. A na tych, którym zabrakło szczęścia, czekały nagrody pocieszenia – pyszne lody. Warto było zostać do końca imprezy, gdy po dzieci przyjechała specjalna limuzyna. Spektakularny biały hammer z kierowcą zabrał wszystkich chętnych na przejażdżkę po Władysławowie.

Dzień Dziecka w Russocicach zorganizował MKM Tur-Mot Turek przy współpracy ze Starostwem Powiatowym oraz Urzędem Miasta w Turku, przy wsparciu sponsorów indywidualnych i darczyńców. W wyścigu na torze brali udział motocykliści z trial, Młodziki i enduro Juniorzy z MKM Tur-Mot i niezrzeszeni, przyjaciele - motocykliści z Buczka.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Podobne artykuły

Strzeleckie zmagania radnych i sołtysów z gminy...

Strzeleckie zmagania radnych i sołtysów z gminy...

27 lip.
Strażacy grali w siatkę i bawili się z dziećmi...

Strażacy grali w siatkę i bawili się z dziećmi...

30 czerw.
Boże Ciało w gminie Władysławów. Wierni z Kun I...

Boże Ciało w gminie Władysławów. Wierni z Kun I...

17 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama