sobota 13 sierpnia 2022

Elwiry, Hipolita, Radosławy

25°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Pracowity wójt Ireneusz Augustyniak doceniony w Warszawie

Pracowity wójt Ireneusz Augustyniak doceniony  w Warszawie - fot.: UG Malanów
fot.: UG Malanów 

Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego czekała na wójta gminy Malanów, Ireneusza Augustyniaka na uroczystości z okazji Dania Samorządu Terytorialnego, która odbyła się w poniedziałek, 30 maja w Warszawie.

Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego została ustanowiona rozporządzeniem Rady Ministrów z 15 czerwca 2015 r. Nadaje ją minister spraw wewnętrznych i administracji za szczególne zasługi na rzecz samorządu, np. w działalności w jednostkach samorządu terytorialnego oraz ich związkach i stowarzyszeniach. Na rewersie odznaki, umieszczono napis „LABOR OMNIA VINCIT” (łac. „PRACA WSZYSTKO ZWYCIĘŻA”)

reklama

W dniu 30 maja 2022 r. Wójt Gminy Malanów Ireneusz Augustyniak otzymał swoją odznakę z rąk ministra Mariusza Kamińskiego. Wręczenie odznaki odbyło się w kancelarii Premiera w Warszawie, podczas uroczystości z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego. W wydarzeniu uczestniczyli Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki, Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Paweł Szefernaker, a także samorządowcy z całej Polski.

 

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

Trzydzieści lat pod parasolem. Jubileusz w...

Trzydzieści lat pod parasolem. Jubileusz w firmie...

19 lip.
W Malanowie jest dobrze dzięki ludziom dobrej...

W Malanowie jest dobrze dzięki ludziom dobrej woli....

21 czerw.
Złoty jubileusz par z gminy Malanów. 27...

Złoty jubileusz par z gminy Malanów. 27 małżeństw z...

20 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama