piątek 12 sierpnia 2022

Hilarii, Juliana, Lecha

25°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Cisew. Wspólna zabawa i integracja mieszkańców w niedzielne popołudnie

Cisew. Wspólna zabawa i integracja mieszkańców w niedzielne popołudnie
 

Wspaniały Piknik Rodzinny w Cisewie już za nami. Zabawy zorganizowane przez harcerzy cieszyły się powodzeniem wśród wszystkich uczestników, pokazy strażackie zafascynowały najmłodszych, a właściciele jednośladów mogli skorzystać z zorganizowanego przez policjantów znakowania rowerów.

Zorganizowany przez sołectwo, OSP, gminę Turek wraz z wójtem, KGW i prywatne osoby piknik rozpoczął się o godz. 15.00. Na dzieci czekały już dmuchańce i malowanie twarzy oraz zabawy zorganizowane przez Związek Harcerstwa Polskiego. Kto zgłodniał – biegł po smakowitą kiełbaskę z grilla. Nie zabrakło również słodkich niespodzianek.

reklama

Każdy mógł przez chwilę poczuć się strażakiem i użyć sprzętu prezentowanego przez druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Cisewie oraz skorzystać z oferty Policji i oznakować swój rower. Dużym powodzeniem cieszyły się przejażdżki bryczką sponsorowane przez Andrzeja i Mateusza Głodnych z Kalinowej. Piknik odbywał się na boisku sportowym w tzw. Małym Cisewie.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

Gmina Turek. Nowe dyrektorki w szkołach w...

Gmina Turek. Nowe dyrektorki w szkołach w Chlebowie,...

10 sierp.
Gmina Turek. Sobotni piknik rodzinny...

Gmina Turek. Sobotni piknik rodzinny zintegrował...

10 sierp.
Kino pod chmurką, teatr powstańczy i ludowa...

Kino pod chmurką, teatr powstańczy i ludowa...

5 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama