niedziela 26 czerwca 2022

Jana, Pauliny, Rudolfiny

29°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Złoty jubileusz par z gminy Malanów. 27 małżeństw z medalami od Prezydenta RP

Złoty jubileusz par z gminy Malanów. 27 małżeństw z medalami od Prezydenta RP - fot.: UG Malanów
fot.: UG Malanów 

Niezwykle uroczyście przebiegały obchody Złotych Godów 27 par małżeńskich z pięćdziesięcioletnim stażem z terenu gminy Malanów. Msza święta, potem odznaczenia, gratulacje i poczęstunek. Nie zabrakło również występów dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Malanowie.

Mszę świętą w intencji złotych jubilatów w kościele parafialnym w Malanowie sprawował ks. prałat Stanisław Płaszczyk. Dalsza część uroczystości odbywała się w restauracji Hacjenda. To właśnie tam wójt Ireneusz Augustyniak odznaczył jubilatów medalami „Za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznanymi przez Prezydenta RP, Andrzeja Dudę.

reklama

Wśród odznaczonych są: Maria i Józef Barczakowie, Stanisława i Stanisław Borkowscy, Marianna i Tadeusz Bortnowscy, Eugenia i Jan Bukowiccy, Jadwiga i Adam Cebulowie, Stefania i Adam Dębowscy, Irena i Stanisław Gołdykowie, Helena i Stanisław Grossowie, Maria i Bonifacy Gruszczyńscy, Teresa i Eugeniusz Gryceczkowie, Teresa i Stanisław Grzesznikowie, Stanisława i Józef Herbichowie, Daniela i Bogdan Kowalscy, Henryka i Kazimierz Kowalscy, Maria i Józef Kubaccy, Ewa i Marian Kulbiedowie, Krystyna i Stanisław Łuczakowie, Zofia i Jan Łuczyńscy, Danuta i Józef Maciejewscy, Zofia i Stanisław Miesiakowie, Marianna i Zdzisław Nowakowie, Helena i Stanisław Perlińscy, Marianna i Antoni Rosiakowie, Zofia i Stanisław Różańscy, Zofia i Kazimierz Tomaszakowie, Jadwiga i Jan Wąglowie oraz Marianna i Józef Włodarczykowie.

Jubilaci zostali też obdarowani kwiatami i listami gratulacyjnymi przez gminny samorząd, a całość urozmaicili swoimi występami uczniowie i absolwenci Szkoły Podstawowej w Malanowie.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

Siedemnaście złotych medali i jedne diamenty....

Siedemnaście złotych medali i jedne diamenty....

23 czerw.
W Malanowie jest dobrze dzięki ludziom dobrej...

W Malanowie jest dobrze dzięki ludziom dobrej woli....

21 czerw.
Władysławów. 27 par z terenu gminy świętowało...

Władysławów. 27 par z terenu gminy świętowało swoje...

18 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama