piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Dobrze dzieje się w gminie Dobra. Radni udzielili absolutorium burmistrzowi Geblerowi

Dobrze dzieje się w gminie Dobra. Radni udzielili absolutorium burmistrzowi Geblerowi
 

- Jak dla mnie to jest najważniejsza nasza sesja w ciągu roku bo ocenia ona moją pracę jako burmistrza. Bardzo chciałbym państwu radnym serdecznie podziękować najpierw za udzielenie wotum zaufania, potem za jednogłośne absolutorium mówił burmistrz Tadeusz Gebler w czasie obrad workowej sesji absolutoryjnej w Dobrej.

- Czas pandemii, mniejsze wpływy do budżetu i niepewna sytuacja ekonomiczno-gospodarcza zapewne miały wpływ na moją pracę i rozwój naszej Gminy ale zapewniam Państwa, że zawsze czyniłem wszystko, co tylko w mojej mocy aby jak najkorzystniej poprowadzić naszą Gminę ku lepszej przyszłości, tak aby móc zawsze powiedzieć, że zrobiłem wszystko, co tylko możliwe aby mogło być lepiej. Dowodem na to są liczne dofinansowania, które nasza Gmina pozyskała z różnych instytucji, czy to państwowych, czy to samorządowych- mówił Gebler prezentując raport o stanie gminy. Raport pozwolił zapoznać się ze wszystkimi aspektami pracy samorządu. Burmistrz szczegółowo omówił działalność zarówno wszystkich jednostek miasta i gminy, jak i poczynione w 2021 roku inwestycje, trwające projekty i plany na przyszłość.

reklama

Radni jednogłośnie zagłosowali najpierw za udzieleniem burmistrzowi wotum zaufania, później za absolutorium. Podziękowania i kwiaty przekazano na ręce Beaty Kmieć, skarbniczki gminy.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

2
3
4

Podobne artykuły

Urodziny i plener malarski. ŚDS w Żeronicach ma...

Urodziny i plener malarski. ŚDS w Żeronicach ma 15 lat

10 wrz.
Zakochani w Passacie 35i. Miłośnicy samochodów...

Zakochani w Passacie 35i. Miłośnicy samochodów z...

9 wrz.
W podziękowaniu za ciężką pracę. Dożynki...

W podziękowaniu za ciężką pracę. Dożynki...

15 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama