niedziela 02 października 2022

Racheli, Sławy, Teofila

11°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

W Tuliszkowie na rowery i do parku na PRLy! Kolejny lipcowy weekend przed nami!

W Tuliszkowie na rowery i do parku na PRLy! Kolejny lipcowy weekend przed nami!
 

Dla każdego coś dobrego! Przed nami kolejny lipcowy weekend! Tylko u nas wszystkie atrakcje regionu zebrane w jednym miejscu!

Rowerowy piątek w Przykonie

Ruszamy już w piątek z Przykony! Zbiórka o 16:30 pod Urzędem Gminy. X Gminny Rajd Rowerowy organizowany jest przez Centrum Kultury Bibliotekę Publiczną Gminy Przykona i Stowarzyszenie Sokół.

reklama

V rajd pojazdów zabytkowych w Wigwamie Russocice

Nie lada gratka czeka na wszystkich fanów pojazdów w stylu vintage. W Wigwamie Russocice już po raz piąty odbędzie się zjazd i rajd zabytkowych aut. Początek imprezy zaplanowano na piątkowe popołudnie, wieczorem, ok. 20:00 wspólne ognisko. W sobotę o 10:00 wszyscy uczestnicy udadzą się do Turku na właściwą trasę rajdu, który skończy się o godz. 14:00 przy Urzędzie Miasta. Wieczorem w Russocicach odbędzie się koncert zespołów Classic Split i Cannonball. Zlot potrwa do niedzieli.

Tańce i szachy w mieście

W sobotę w Parku Konstytucji 3-go Maja odbędzie się potańcówka. Start imprezy przewidziano na godz. 18.00.

W niedzielny poranek, o godz. 10:00, w budynku Spółdzielni Mieszkaniowej Tęcza przy ul. Spółdzielców, odbędzie się XXIV Turniej Szachowy o Puchar Prezesa SM Tęcza.

Rowery i PRLy! Atrakcyjna niedziela w Tuliszkowie

Po ubiegłotygodniowych obchodach Dni Tuliszkowa, najbliższa niedziela zapowiada się nie mniej atrakcyjnie. Już o 14:00 rusza kolejny rajd rowerowy. Tym razem trasa wiedzie z Ogorzelczyna do Wielopola. Organizatorzy zapewniają poznanie uroków gminy Tuliszków i mnóstwo atrakcji na mecie rajdu. To też kolejna okazja do pozyskania pieczątki. Przypomnijmy, uczestnictwo w czterech rowerowych imprezach uprawnia do udziału w losowaniu roweru.

reklama

Nie lada gratka czeka na wszystkich miłośników operetkowych brzmień. Już po raz siódmy w tuliszkowskim parku przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury wystartuje Letnia Filharmonia Parkowa. Początek koncertu zatytułowanego AlefestiwALE, czyli PRL się bawi na FEST, w wykonaniu solistów scen poznańskich: Anny Michalak, Klaudiusza Kapłona i Tomasza Raczkiewicza, już o godz. 18:00. Organizatorzy zapewniają niezapomniane wrażenia przy wielkich przebojach scen najsłynniejszych polskich festiwali muzycznych – Sopotu i Opola.

 

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

2
3
4
5

Podobne artykuły

Sołtyska Joanna na czele Przykony!

Sołtyska Joanna na czele Przykony!

30 wrz.
Wrzesień pożegnamy aktywnie! Przed nami weekend...

Wrzesień pożegnamy aktywnie! Przed nami weekend...

23 wrz.
W Tuliszkowie mają

W Tuliszkowie mają "Szatnie na medal"

23 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama