sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

7°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Gala finałowa Talent Show w Kolnicy. Uczestnicy warsztatów zaprezentowali swoje talenty

Gala finałowa Talent Show w Kolnicy. Uczestnicy warsztatów zaprezentowali swoje talenty - fot.: GOK Wozownia
fot.: GOK Wozownia 

Talent Show, projekt Gminnego Ośrodka Kultury „Wozownia”, realizowany we współpracy ze Związkiem Artystów Scen Polskich, współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz Fundusz SKE Związku Artystów Scen Polskich, dobiegł końca. Finałowa Gala projektu odbyła się w niedzielę, 17 lipca w kolnickim parku.

Piękna pogoda, wzruszenie malujące się na twarzach dumnych rodziców, zaangażowanie młodych artystów i wesoły doping profesjonalnych instruktorów, którzy dodawali animuszu swoim nieco zestresowanym podopiecznym – to wszystko złożyło się na sukces niedzielnego wydarzenia. Warsztaty w "Wozowni" prowadzili najlepsi artyści związani z wielkopolskimi scenami teatru tańca, teatru muzycznego i dramatycznego. Dzieciaki mogły uczestniczyć w zajęciach wokalnych prowadzonych przez Agnieszkę Wawrzyniak i Roberta Nakonecznego, tanecznych, którymi pokierowali Patryk Jarczok i Daniel Michna oraz aktorskich, prowadzonych przez Oliwię Nazimek i Filipa Frątczaka.

reklama

Wśród uczestników projektu znaleźli się młodzi artyści nie tylko z terenu gminy Brudzew, ale i całego powiatu tureckiego. Dziesięciodniowe, edukacyjne warsztaty artystyczne, nawiązujące do popularnych programów telewizyjnych, które wyszukują i prezentują potencjał młodych wykonawców, z pewnością pozostaną niezapomnianą przygodą i inspiracją do dalszych działań.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

fot.: GOK Wozownia2
fot.: GOK Wozownia3
fot.: GOK Wozownia4
fot.: GOK Wozownia5
fot.: GOK Wozownia6
fot.: GOK Wozownia7
fot.: GOK Wozownia8
fot.: GOK Wozownia9
fot.: GOK Wozownia10
fot.: GOK 11
fot.: GOK 12
fot.: GOK 13
fot.: GOK 14
fot.: GOK 15

Podobne artykuły

Dożynki Brudzewa w afrykańskich rytmach!...

Dożynki Brudzewa w afrykańskich rytmach! Egzotyczna...

22 sierp.
Przykona, Władysławów, Brudzew i Kawęczyn!...

Przykona, Władysławów, Brudzew i Kawęczyn! Poczwórne...

18 sierp.
Magia w Wozowni. Joanna Aleksandrowicz...

Magia w Wozowni. Joanna Aleksandrowicz zaczarowała...

30 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama