sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

15°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Kowale Księże: Pokazy, skoki i zaprzęgi. Zawody konne już 24 lipca

Kowale Księże: Pokazy, skoki i zaprzęgi. Zawody konne już 24 lipca - fot. Archiwum Turek.net.pl
fot. Archiwum Turek.net.pl 

Nie macie ciekawych planów na spędzenie najbliższej niedzieli? No to już macie. W Kowalach Księżych odbędą się Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody Gminy Turek oraz I Amatorskie Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi Gminy Turek. Do wzięcia udziału w wydarzeniu zachęcają organizatorzy: Gmina Turek, Stajnia Roka oraz Stowarzyszenie Patataj.

Zbliżająca się impreza to już IX edycja zmagań. Piękne konie, adrenalina – to wszystko czeka na tych, którzy w niedzielę 24 lipca przybędą do Stajni Roka w Kowalach Księżych. Zawody w skokach rozpoczną się o godz. 10.00, o godz. 14.00 w szranki staną powożący zaprzęgami konnymi. W przerwie pomiędzy zawodami pokaz niespodzianka oraz tor treningowy dla pasjonatów hobby horse.

reklama

Impreza w Kowalach Księżych to rozrywka dla całej rodziny – maluchy również odnajdą dla siebie wiele atrakcji, takich jak trampolina, oprowadzanie kucem, stoisko z lodami, goframi, balonami. Warto również odwiedzić kącik Stowarzyszenia Patataj. Na wszystkich czekać będzie przepyszny swojski żurek. Przybywajcie!

Michał Sidorowicz
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: michal@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Kowale Księże: Pokazy, skoki i zaprzęgi. Zawody konne już 24 lipca

Podobne artykuły

Przed nami ostatni weekend wakacji! Tylko u nas...

Przed nami ostatni weekend wakacji! Tylko u nas...

26 sierp.
Razem weselej w Kowalach. Świętowali mieszkańcy...

Razem weselej w Kowalach. Świętowali mieszkańcy i...

24 sierp.
Kowale Księże: Osiodłali konie i ruszyli...

Kowale Księże: Osiodłali konie i ruszyli pokonywać...

24 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama