czwartek 06 października 2022

Artura, Fryderyki, Petry

18°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Brązowe medalistki powróciły do jednostki. Gorące powitanie olimpijczyków w Głuchowie.

Brązowe medalistki powróciły do jednostki. Gorące powitanie olimpijczyków w Głuchowie. - fot. Karol Szczeciński
fot. Karol Szczeciński 

Wielka feta na powitanie czekała na olimpijczyków, którzy późnym wieczorem w niedzielę 24 lipca powrócili do Głuchowa. Powracających z tarczą druhny i druhów oprócz mieszkańców i przyjaciół witały m.in. władze powiatowe w osobie Wicestarosty Karskiego, wójt gminy Kawęczyn Jan Nowak, zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Turku bryg. Arkadiusz Janaszkiewicz oraz szef powiatowych struktur OSP druh Grzegorz Ciesielski..

Przypomnijmy, w sobotę 23 lipca zakończyła się Strażacka Olimpiada w Celje. O wielkim sukcesie mogą mówić panie z Kobiecej Drużyny Pożarniczej z Głuchowa, które wywalczyły medalowe 3 miejsce. Dobry występ zaliczyli także koledzy z OSP Głuchów, którzy plasując się na 14 pozycji wśród wszystkich drużyn męskich.

reklama

Przez przeszło tydzień po przybyciu do Celje drużyny KDP Gluchów oraz OSP Głuchów aklimatyzowały się treując przed finałowymi startami, które odbyły się w weekend 22-23 lipca na stadnionie w słowieńskim Celje. Pierwsi na starcie w piątek stanęli druhowie. Panie z Głuchowa do rywalizacji przystąpiły wczesnym rankiem w sobotę 23 lipca, którą ostatecznie zakończyły na podium z brązowym medalem.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

fot. Karol Szczeciński2
fot. Karol Szczeciński3
fot. Karol Szczeciński4
fot. Karol Szczeciński5
fot. Karol Szczeciński6

Podobne artykuły

Strażaczki z Kalinowej najlepsze! Kobiety na...

Strażaczki z Kalinowej najlepsze! Kobiety na XII...

12 wrz.
Druhowie z OSP Janiszew mistrzami powiatu...

Druhowie z OSP Janiszew mistrzami powiatu...

12 wrz.
Głuchów. Spotkanie z druhnami i druhami -...

Głuchów. Spotkanie z druhnami i druhami -...

3 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama