czwartek 29 września 2022

Michaliny, Michała, Rafała

6°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Gmina Turek. Nowe dyrektorki w szkołach w Chlebowie, Słodkowie i Turkowicach

Gmina Turek. Nowe dyrektorki w szkołach w Chlebowie, Słodkowie i Turkowicach
 

Nowy rok szkolny już na horyzoncie. Podczas gdy uczniowie kompletują swoje wyprawki, Karol Mikołajczyk, wójt gminy Turek kończy rekrutację na stanowiska dyrektorskie w szkołach na terenie gminy Turek.

Ogłoszone na początku wakacji konkursy na dyrektorów szkół podstawowych w Cisewie, Chlebowie, Słodkowie i Turkowicach dobiegły końca. Jak informuje Michał Mękarski z Urzędu Gminy Turek, w toku postępowania konkursowego, udało się obsadzić trzy z czterech wolnych stanowisk.

reklama

Nową dyrektorkę będzie mieć więc Szkoła Podstawowa w Chlebowie. Pokieruje nią anglistka Agnieszka Karkusińska. Dyrektorką Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Słodkowie została matematyczka Małgorzata Grzesik, która dotychczas pracowała w szkole w Cekowie. Natomiast stanowisko dyrektorki Szkoły Podstawowej w Turkowicach, z początkiem września obejmie Ilona Michalak, pracująca w tamtejszym przedszkolu.

Konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej w Cisewie pozostał nierozstrzygnięty. Kto i na jakich zasadach pokieruje jednostką jeszcze nie wiadomo.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

Wójt Mikołajczyk nie zamknie szkoły w...

Wójt Mikołajczyk nie zamknie szkoły w Słodkowie....

26 wrz.
Dofinansowanie na obóz i buty. Sprinter ze...

Dofinansowanie na obóz i buty. Sprinter ze Słodkowa...

6 wrz.
Stylowe stulecie w mehofferowskim klimacie...

Stylowe stulecie w mehofferowskim klimacie Szkoły...

15 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama