piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

To będą szatnie na medal! Trwają wakacyjne remonty w tuliszkowskiej hali

To będą szatnie na medal! Trwają wakacyjne remonty w tuliszkowskiej hali - fot. UGiM Tuliszków
fot. UGiM Tuliszków 

W trzech szatniach tuliszkowskiej hali widowiskowo- sportowej trwają remonty. Wymieniono już instalację elektryczną, drzwi, płytki, pomalowano ściany.

Szatnie wyposażone będą w szafki skrytkowo-ubraniowe, pufy i nowe ławki. Zmodernizowane zostały również łazienki. Jedną z szatni dostosowano do obowiązujących przepisów prawnych i norm, dotyczących osób z niepełnosprawnościami.

reklama

Gmina i Miasto Tuliszków wzięła udział w programie “Szatnia na medal”, w którym jednostki samorządu terytorialnego z terenu województwa wielkopolskiego, ubiegały się o wsparcie finansowe na realizację działań własnych w dziedzinie poprawy i rozwoju infrastruktury sportowej, głównie poprawę warunków szatniowo-sanitarnych. Dofinansowanie było przyznawane przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

Umowę o dofinansowanie zadania podpisał burmistrz Krzysztof Roman 29 lipca 2022 r. Kwota dofinansowania wynosi 90 tysięcy złotych, a całkowita wartość zadania wynosi ponad 180 tysięcy. 

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

fot.: UGiM Tuliszków2
fot.: UGiM Tuliszków3
fot.: UGiM Tuliszków4
fot.: UGiM Tuliszków5

Podobne artykuły

W Tuliszkowie mają

W Tuliszkowie mają "Szatnie na medal"

23 wrz.
Już po remoncie. Delegacja samorządowców...

Już po remoncie. Delegacja samorządowców powiatowych...

21 wrz.
Pogoda nie odstraszyła młodych sportowców....

Pogoda nie odstraszyła młodych sportowców. Narodowy...

20 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama