Plebiscyt Turek.net.pl. Zagłosuj na Wydarzenie i Wtopę 2022 roku!

sobota 28 stycznia 2023

Agnieszki, Kariny, Lesława

0°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Już wkrótce druga edycja Targów Ślubnych. Działasz w branży eventowej? Musisz tam być!

Już wkrótce druga edycja Targów Ślubnych. Działasz w branży eventowej? Musisz tam być!
 

Działasz w branży ślubnej albo rozrywkowo-eventowej? Szukasz nowych zleceń, albo dopiero debiutujesz i chcesz się skutecznie zareklamować? Świetnie się składa. Już 19 lutego w restauracji Hacjenda w Malanowie odbędzie się bowiem druga edycja Targów Ślubnych „Love Story”. Organizatorzy zapowiadają mnóstwo atrakcji! Nie może Cię tam zabraknąć!

Suknia, garnitur, tort, dekoracje, zaproszenia, kwiaty, upominki dla gości, zdjęcia, muzyka, samochód… weselna karuzela przyprawia o zawrót głowy, a możliwości branży eventowej ogranicza tylko wyobraźnia. Ślub i wesele jak z bajki to marzenie niejednej pary, a wygoda formuły targowej pozwala skupić w jednym miejscu oferujących swoje usługi wystawców: fotografów i kamerzystów, dekoratorów i florystów, wizażystki, dietetyków, barmanów, jubilerów, projektantów, cukierników, właścicieli aut ślubnych czy fotobudek. Targi Ślubne w Malanowie dadzą Ci możliwość bezpośredniego kontaktu z zainteresowanymi klientami. W branży nastawionej przede wszystkim na efekt wizualny, jest to aspekt nie do przecenienia.

Organizatorzy zapraszają do rezerwowania stoisk targowych (w różnych wariantach, dostosowanych do potrzeb wystawców), podmiotów działających w biznesie ślubnym od lat, ale i debiutantów z nowatorskimi pomysłami. Grasz na skrzypcach? Robisz piękne kartki albo niesamowite torty? Targi Ślubne dadzą Ci możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed szeroką publicznością. Każdy wystawcą będzie miał możliwość zaprezentowania się na scenie.

Już pierwsza edycja imprezy, w kwietniu 2022 roku cieszyła się dużym powodzeniem, a tym razem organizatorzy nagłaśniają targi również poza granicami powiatu tureckiego – w Kole, Kaliszu i Koninie. Imprezę, która ma obfitować w wiele atrakcji poprowadzi DJ Klaudiusz.

Zgłoszenia wystawców: targimalanow@gmail.com Sylwia 669-933-838 Radosław 534 894 480
link
https://www.facebook.com/events/830758354898892

A tak wyglądały targi w zeszłym roku...

Już wkrótce druga edycja Targów Ślubnych. Działasz w branży eventowej? Musisz tam być!

Podobne artykuły

A jednak mogli się bawić do rana! WSA przyznał...

A jednak mogli się bawić do rana! WSA przyznał rację...

26-08-2022
Jak dobrać pierścionek do kształtu dłoni?...

Jak dobrać pierścionek do kształtu dłoni? Sprawdzone...

29-06-2022
Targi Ślubne w Malanowie już za nami. Imprezowe...

Targi Ślubne w Malanowie już za nami. Imprezowe ABC...

10-04-2022
reklama
reklama
reklama