niedziela 02 kwietnia 2023

Franciszka, Malwiny, Władysława

2°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Są w tym naprawdę dobrzy! Rusza pierwszy Autoryzowany Serwis samochodów osobowych i dostawczych - Alexas CAR Service

Są w tym naprawdę dobrzy! Rusza pierwszy Autoryzowany Serwis samochodów osobowych i dostawczych - Alexas CAR Service
 

To będzie pierwszy taki obiekt w powiecie. W podturkowskich Laskach rusza autoryzowany serwis samochodowy. Pełna diagnostyka, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne aut osobowych i dostawczych, w tym samochodów elektrycznych, marek VW i Skoda, jedyna w powiecie ogólnodostępna ładowarka dla pojazdów elektrycznych. Słowem – usługi na najwyższym możliwym poziomie – to standard, na który mogą liczyć klienci firmy ALEXAS.

Już w 2010 roku powstał pierwszy serwis samochodów ciężarowych, Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów i myjnia TIR. W 2015 roku ruszyła Autoryzowana Stacja Obsługi MAN. Rok 2023 to całkiem nowa jakość usług, skierowanych tym razem do właścicieli aut osobowych i dostawczych marek VW i Skoda. Pełna obsługa i diagnostyka, elastyczne terminy, wysoki standard usług, gwarancja na zakupione w serwisie części i wykonane usługi, nowoczesny sprzęt, hotel opon, 9 stanowisk naprawczych – lista udogodnień, które czekają na klientów pierwszego autoryzowanego serwisu samochodowego w powiecie tureckim, robi wrażenie. – Przygotowaliśmy obiekt, w którym jesteśmy w stanie jakościowo zaskoczyć klienta na tle konkurencji – mówi Natalia Stolarek, Prezes Zarządu nowo otwartego serwisu.

reklama

Pracownicy serwisu działającego pod wspólnym brandem marki Alexas, w pełni zadbają też o coraz popularniejsze w Polsce auta elektryczne. Specjalnie dla nich powstały pierwsze w powiecie 2 punkty ładowania. – Są ogólnodostępne i czynne całą dobę. Zainteresowanie nimi jest duże. Mamy stacje szybkiego ładowanie prądem stałym DC 30, które pozwala na pełne naładowanie samochodu w ciągu zaledwie 40-50 minut, oraz AC 11, czyli prądem przemiennym. Przygotowaliśmy infrastrukturę, które pozwala na ciągły rozwój elektromobilności w naszej lokalizacji – mówi Natalia Stolarek.

Na uwagę zasługuje również doświadczony zespół, zajmujący się sprzedażą części zamiennych dla wszystkich pojazdów grupy VW oraz ich dostępność. Dodatkowo, części zakupione serwisie, są oryginalne oraz objęte dwuletnią gwarancją, co przekłada się na spokój i bezpieczeństwo w trakcie dalszej eksploatacji samochodu.

  

Usługi wykonane w autoryzowanym serwisie są udokumentowane w cyfrowej historii pojazdu. Serwisie zapewnia profesjonalną obsługę, a wszystkie prace prowadzone są przez wykwalifikowany personel zgodnie ze standardami producenta.

- Sukces którym nie potrafimy się dzielić jest porażką, wiec chcielibyśmy podziękować wszystkim pracownikom grupy ALEXAS za to, że przyczynili się do tak dynamicznego rozwoju firmy. Mimo, że działamy w małej miejscowości i w coraz trudniejszych warunkach, spowodowanych pandemią i wojną na Ukrainie – podkreśla Marcin Wypchło, założyciel całej grupy ALEXAS.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarka Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

reklama
Dodatkowe zdjęcia do artykułu
2
3
4
5
6
7
Podobne artykuły
Przykona. W Laskach drogę budują, w Bądkowie...

Przykona. W Laskach drogę budują, w Bądkowie rozbudowują

06-10-2022
Kolejny wypadek i potrącenie w Laskach....

Kolejny wypadek i potrącenie w Laskach. Niebezpieczne skrzyżowanie...

28-06-2022
Zimowy spacer i ognisko zintegrowały Żuki z...

Zimowy spacer i ognisko zintegrowały Żuki z Laskami

09-01-2022
Porsche Parada 2021 przejechała przez Turek

Porsche Parada 2021 przejechała przez Turek

20-08-2021
Kolejny wypadek na trasie Turek-Przykona

Kolejny wypadek na trasie Turek-Przykona

11-08-2020
Śmiertelny wypadek w Laskach.  Nie żyje...

Śmiertelny wypadek w Laskach. Nie żyje 24-letni kierowca

24-07-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama
reklama