wtorek 24 czerwca 2025

Danuty, Jana, Janiny

reklama

Dni Tuliszkowa już w ten weekend! Muzyczna zabawa dla wszystkich

Dni Tuliszkowa już w ten weekend! Muzyczna zabawa dla wszystkich
 

Kilka lat temu Dni Tuliszkowa „przewędrowały” z parku na stadion, by stać się prawdziwie masową imprezą. Organizatorzy idą za ciosem także w tym roku, a tłumy przyciągną takie gwiazdy, jak raper Bro, Piękni i Młodzi oraz lokalne grupy muzyczne. Ponadto mnóstwo atrakcji dla całych rodzin!

Dni Tuliszkowa to dwa popołudnia i wieczory pełne emocji. Świętowanie rozpocznie się w sobotę 8 lipca. Wartymi uwagi atrakcjami będą m.in. gry i zabawy z Wytwórnią Zabaw 7 Niebo, pokaz Mażoretek. Od 18.00 koncert laureatów Gminnego Przeglądu Piosenek. Warto także posłuchać najlepszych rockowych przebojów w wykonaniu dobrze już znanej grupy "3 po trzy". Sobotni wieczór zakończy się koncertem polskiego rapera BRO i dyskoteką poprowadzoną przez DJ Carry.

reklama

Niedziela tradycyjnie obfituje w atrakcje dla całych rodzin. Wtedy to na stadionie odbywa się festyn, gwarantujący atrakcje dla najmłodszych. Przewidziano także poranne zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Tuliszkowa. Muzyczną niedzielę otworzy koncert Orkiestry Dętej działającej przy MGOK w Tuliszkowie. O 19.00 gwiazda wieczoru, czyli Piękni i Młodzi Dawid Narożny oraz koncert Kasztelan Band Projekt.

Michał Sidorowicz dla Turek.net.pl
Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
Dni Tuliszkowa już w ten weekend! Muzyczna zabawa dla wszystkich
Podobne artykuły
Enigmatyczna, pełna energii Agnieszka...

Enigmatyczna, pełna energii Agnieszka Chylińska porwała...

z wczoraj
Energia, muzyka i słońce czyli sobota na...

Energia, muzyka i słońce czyli sobota na Dniach Turku i Gminy Turek...

22 czerw.
Rockowy wieczór z zespołem RAY. Muzyczne...

Rockowy wieczór z zespołem RAY. Muzyczne otwarcie Dni Turku i Gminy...

21 czerw.
Muzyka i modlitwa w parku miejskim. Koncert...

Muzyka i modlitwa w parku miejskim. Koncert Uwielbienia zwieńczył...

20 czerw.
Procesje Bożego Ciała w turkowskich...

Procesje Bożego Ciała w turkowskich parafiach. Wieczorem Koncert...

18 czerw.
Wideo: Arka Noego zagrała na jubileuszu...

Wideo: Arka Noego zagrała na jubileuszu 575-lecia Kościoła p.w. św....

16 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama