Gminny Dzień Kobiet i Mężczyzn w Tuliszkowie. Dla wszystkich zaśpiewał Robert Janowski

W hali widowiskowo- sportowej w Tuliszkowie miał miejsce wyjątkowy koncert. Gwiazdą wieczoru, zorganizowanego z okazji Dnia Kobiet, był Robert Janowski- polski piosenkarz, kompozytor, poeta, aktor, prezenter telewizyjny i radiowy, lektor radiowy. W latach 1997–2018 prowadził teleturniej telewizyjny "Jaka to melodia?".
Podczas koncertu usłyszeliśmy szlagiery polskiej muzyki w wyjątkowej aranżacji oraz perfekcyjnym wykonaniu. Relacja na linii scena - widownia w naturalny sposób przyjęła formę współpracy, bez względu na wiek, niemal każdy odnalazł cząstkę swoich muzycznych wspomnień. Nie mówiąc o tym, że kilka Pań mogło wziąć udział w zmaganiach konkursowych " Jaka to melodia", które poprowadził Robert Janowski.
Nie zabrakło również życzeń i słodkich upominków dla Pań, które wręczył Burmistrz Krzysztof Roman wraz z współorganizatorami. Włodarz podziękował Paniom za siłę, odwagę i niezastąpioną rolę w budowaniu pięknej atmosfery w naszej wspólnocie. Podkreślił, jak ważną rolę w życiu mężczyzn odgrywają kobiety. Są one matkami, opiekunkami, zawsze wysłuchają, służą pomocą i inspirują do działania.
Świętowanie tego wyjątkowego dnia rozpoczęło się o godzinie 16.30. Kawiarenkę z różnorodnymi przysmakami przygotowały panie z KGW Ogorzelczyn, KGW Wróblina oraz Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Powstańców 1863 r. w Tuliszkowie.
źródło: UMiG Tuliszków
