sobota 13 lipca 2024

Danieli, Irwina, Małgorzaty

reklama

Piknik Strażacki i III Powiatowy Zlot Aut Strażackich w Międzylesiu juz w najbliższą sobotę!

Piknik Strażacki i III Powiatowy Zlot Aut Strażackich w Międzylesiu juz w najbliższą sobotę! - Piknik Strażacki w Międzylesiu / fot. Archiwum Turek.net.pl
Piknik Strażacki w Międzylesiu / fot. Archiwum Turek.net.pl 

Zapraszamy na Piknik Strażacki z Losami oraz III Powiatowy Zlot Aut Strażackich w Międzylesiu! Przygotujcie się na wyjątkowe popołudnie pełne atrakcji dla całej rodziny.

Ochotnicza Straż Pożarna w Międzylesiu serdecznie zaprasza na Piknik Strażacki z Losami oraz III Powiatowy Zlot Aut Strażackich, który odbędzie się w sobotę 22 czerwca 2024 roku. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:00 na placu przed remizą OSP Międzylesie.

reklama

W programie pikniku przewidziano liczne atrakcje, w tym malowanie twarzy, bańki mydlane, gry i zabawy dla dzieci, a także dmuchaniec. Dla uczestników loterii przygotowano kiełbaski i bułki gratis, a podczas licytacji będzie można wygrać bardzo cenne nagrody. Oficjalnie zainaugurowane zostanie także Koło Gospodyń Wiejskich Międzylesie "Pod Jabłonią", które zaprezentuje różnorodne smakołyki, takie jak tort i ciasto z jabłkiem, ogórki kiszone, chleb ze smalcem, a także kuchnię polową. Dodatkowo odbędą się pokazy pierwszej pomocy oraz malowanie buziek dla najmłodszych.

W trakcie wydarzenia zaplanowana jest prezentacja i parada wozów strażackich, karetek i radiowozu. Po wszystkich atrakcjach, od godziny 20:00, rozpoczną się tańce i pląsy.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do wspólnej zabawy i integracji społeczności lokalnej. Piknik odbędzie się 22 czerwca 2024 roku o godzinie 15:00 na placu przed remizą OSP Międzylesie.

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
Piknik Strażacki i III Powiatowy Zlot Aut Strażackich w Międzylesiu juz w najbliższą sobotę! - Piknik Strażacki w Międzylesiu
Podobne artykuły
Strażackie święto w Międzylesiu. Druhowie...

Strażackie święto w Międzylesiu. Druhowie świętowali jubileusz...

8 maj.

"Ogłaszam alarm dla miasta Warszawy!" - strażackie syreny zawyły w...

02-08-2023
Wideo: Gorące popołudnie w Międzylesiu....

Wideo: Gorące popołudnie w Międzylesiu. Piknik i II Powiatowy Zlot...

17-07-2023
Przyjdź i wesprzyj działania druhów!...

Przyjdź i wesprzyj działania druhów! Strażacka sobota w Międzylesiu

11-07-2023
Podwójne zwycięstwo reprezentacji Wyszyny!...

Podwójne zwycięstwo reprezentacji Wyszyny! Niedzielne Zawody...

29-08-2022
Strażacy z jednostek  z terenu powiatu...

Strażacy z jednostek z terenu powiatu tureckiego uczcili pamięć...

08-08-2022

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama