wtorek 27 stycznia 2026

Anieli, Juliana, Przemysława

reklama

Gm. Przykona: Jednostka z Boleszczyna najlepsza

Gm. Przykona: Jednostka z Boleszczyna najlepsza
 
reklama

W gminie Przykona, podobnie jak w pozostałych gminach naszego powiatu odbyły się Zawody Sportowo-Pożarnicze. Gospodarzem tegorocznej edycji zmagań strażaków była Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Boleszczynie.

W zawodach wzięli udział strażacy ze wszystkich jednostek podległych gminie Przykona. W kategorii seniorów grupa „A" rywalizowało 7 drużyn, w tym jednostka OSP Boleszczyn, którą reprezentowały dwie sekcje. Strażacy pokazywali swoje umiejętności zarówno w sztafecie jak i bojówce. Całość zmagań oceniała komisja składająca się z przedstawicieli Państwowej Straży Pożarnej pod przewodnictwem bryg. Roberta Bącały.

reklama

Swoje umiejętności zaprezentowała także drużyna mieszana dziewcząt i chłopców z jednostki OSP Boleszczyn.

W klasyfikacji generalnej najlepsza okazała się drużyna z OSP Boleszczyn A. Drugie miejsce przypadło OSP Ewinów, a trzecie OSP Boleszczyn B. Zwycięska drużyna otrzymała puchar wręczony przez Wójta Gminy Przykona Mirosława Broniszewskiego. Po zakończonych zawodach uczestnicy i publiczność bawiła się na  zabawie tanecznej w remizie OSP Boleszczyn.

Źródło: przykona.pl

Ewelina Grabowska dla Turek.net.pl
Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
Gm. Przykona: Jednostka z Boleszczyna najlepsza
Podobne artykuły
Rekordowy Finał WOŚP w Malanowie. Mieszkańcy...

Rekordowy Finał WOŚP w Malanowie. Mieszkańcy znów pokazali siłę...

z wczoraj
Liczyła się każda minuta. Policjanci z Turku...

Liczyła się każda minuta. Policjanci z Turku pomogli 38-letniemu...

z wczoraj
Turek: Mniej narodzin, więcej ślubów. Urząd...

Turek: Mniej narodzin, więcej ślubów. Urząd Stanu Cywilnego...

z wczoraj
Koncert Zimowy w Russocicach. Wspólne...

Koncert Zimowy w Russocicach. Wspólne śpiewanie i wsparcie dla WOŚP

z wczoraj
Turek z rekordową zbiórką na WOŚP. 34....

Turek z rekordową zbiórką na WOŚP. 34. finał pełen atrakcji i...

z wczoraj
Magiczny początek studniówki Zespołu Szkół...

Magiczny początek studniówki Zespołu Szkół Technicznych w Turku....

25 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama