wtorek 27 stycznia 2026

Anieli, Juliana, Przemysława

reklama

Brudzew: Przedszkolaki na rowerach

Brudzew: Przedszkolaki na rowerach - Źródło: www.brudzew.pl
Źródło: www.brudzew.pl 
reklama

Sport to zdrowie. To, że warto tę maksymę zaszczepiać w dzieciach już on najmłodszych lat wiedzą pracownicy Przedszkola Gminnego w Brudzewie, zachęcając milusińskich np. do rowerowych wycieczek.

23 września młodzi cykliści ruszyli na rowerową eskapadę pod okiem opiekunów, pań: Bożeny Głąb, Agaty Kujawy, Alicji Kostrzewskiej i Joanny Kowalskiej. Rajd musiał oczywiście spełniać wszelkie normy bezpieczeństwa. Liderzy grup przywdziali z racji tego specjalne, odblaskowe kamizelki. Nie zapomniano także o kontroli sprzętu małych brudzewian. Rowerom milusińskich przyjrzała się osobiście dyrektor Przedszkola Gminnego w Brudzewie – pani Anna Śliwka. Najmłodsi zostali także poinstruowani, jak bezpiecznie uczestniczyć w rajdzie.

reklama

Wycieczka zawierała liczne atrakcje. Między innymi na trasie rajdu ukryto koperty ze specjalnymi zadaniami, które przysporzyły wiele radości zarówno dzieciom, jak ich rodzicom. Emocjonujący dzień wieńczył poczęstunek oraz zabawa przy ognisku.

Rajd rowerowy był częścią „Święta Pieczonego Ziemniaka’’, związanego z kampanią profilaktyczną ,, Zachowaj Trzeźwy Umysł’’.

AW
Więcej na stronie: www.brudzew.pl.

Akadiusz Wszędybył dla Turek.net.pl
Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
Brudzew: Przedszkolaki na rowerach - Źródło: www.brudzew.pl
Podobne artykuły
Rekordowy Finał WOŚP w Malanowie. Mieszkańcy...

Rekordowy Finał WOŚP w Malanowie. Mieszkańcy znów pokazali siłę...

z wczoraj
Liczyła się każda minuta. Policjanci z Turku...

Liczyła się każda minuta. Policjanci z Turku pomogli 38-letniemu...

z wczoraj
Turek: Mniej narodzin, więcej ślubów. Urząd...

Turek: Mniej narodzin, więcej ślubów. Urząd Stanu Cywilnego...

z wczoraj
Koncert Zimowy w Russocicach. Wspólne...

Koncert Zimowy w Russocicach. Wspólne śpiewanie i wsparcie dla WOŚP

z wczoraj
Turek z rekordową zbiórką na WOŚP. 34....

Turek z rekordową zbiórką na WOŚP. 34. finał pełen atrakcji i...

z wczoraj
Magiczny początek studniówki Zespołu Szkół...

Magiczny początek studniówki Zespołu Szkół Technicznych w Turku....

25 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama