niedziela 19 września 2021

Januarego, Konstancji, Leopolda

9°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Cisew: Dzień Babci i Dziadka

Cisew: Dzień Babci i Dziadka
 

21 i 22 stycznia obchodziliśmy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Była to dobra okazja, by przypomnieć sobie o osobach, którym często zawdzięczamy większość rozkoszy dzieciństwa. Tego dnia pamiętaliśmy o złożeniu im życzeń. Przecież wnuczęta to dla nich największy skarb i radość. U Babci zawsze jest przyjemnie, ciepło i miło.

Z Dziadkiem można porozmawiać o dawnych czasach, które znane są nam tylko z kart książek historycznych. Dla Dziadków zawsze jesteśmy najważniejsi. Szanuje się ich za cierpliwość, wyrozumiałość, dobroć, miłość, i ogromne doświadczenie życiowe.

reklama

W dniu 20 stycznia 2012r w Szkole Podstawowej w Cisewie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Po przywitaniu zaproszonych gości, uczniowie klas I – III, dzieci z oddziału przedszkolnego i przedszkola zaprezentowały swój program artystyczny. Były inscenizacje, wiersze i piosenki. Na twarzach gości można było zaobserwować uśmiech, radość, łzy szczęścia i wzruszenia.

Wielką przyjemność sprawiły Babciom i Dziadkom drobne upominki w postaci laurek, wręczone przez wnuków. Wspólny poczęstunek przygotowany przez rodziców był okazją do rozmów, w czasie których mogliśmy podzielić się wrażeniami. Dziadkowie byli pełni uznania dla swoich wnuków. Podziwiali ich postawę i umiejętności. Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu była okazją do umocnienia więzi rodzinnej, miłego spędzenia czasu, bliższego poznania się. Jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu.

Uroczystość przygotowały Panie: Jadwiga Karolina Toda, Małgorzata Lament, Iwona Toda – Ogrodowczyk, Agata Dłoniak i Katarzyna Kossowska.

reklama

Iwona Toda – Ogrodowczyk

Podobne artykuły

Konkurs recytatorski w Tuliszkowie

Konkurs recytatorski w Tuliszkowie

09-04-2018
Czytanie wierszy z Tomkiem Nowaczykiem

Czytanie wierszy z Tomkiem Nowaczykiem

15-12-2015
Wieczór z poezją oraz wręczenie nagród literackich

Wieczór z poezją oraz wręczenie nagród literackich

08-11-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama