Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w piątek Stand-up!

czwartek 16 września 2021

Jagienki, Kamili, Korneliusza

17°C zechmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Rodzinny Piknik Beznazwy

Rodzinny Piknik Beznazwy
 

Szczególnie z myślą o dzieciach w Beznazwie 27 maja 2012r. odbył się rodzinny piknik. Organizacją imprezy zajęło się sołectwo wsi Beznazwa, przy pomocy wójta gminy Władysławów i Gminnego Ośrodka Kultury we Władysławowie.

Zabawa rozpoczęła się o godz. 15:00. Na gości czekała niezliczona ilość atrakcji. Dzieci wraz z rodzicami mogły brać udział w konkursach, przygotowanych przez zabawiający gości zespół "Fantazja". Wielką atrakcją była także loteria fantowa, w której można było wygrać cenne nagrody. Oczywiście nie zabrakło też uczty dla podniebienia - kiełbasek z grilla, waty cukrowej, popcornu, czy przepysznych ciast upieczonych przez mieszkańców wsi. Znalazło się tez coś dla koneserów sztuki, ponieważ można było wziąć udział w licytacji obrazu namalowanego przez sołtysa Pawła Młodzieniaka.

reklama

Gościom dopisywała świetna pogoda, bowiem słońce ogrzewało swoimi promieniami i rozweselało  wszystkich zebranych. Od godz. 19 gości zabawiał zespół z Gminnego Ośrodka Kultury. A gdy zaczęło się zaciemniać do tańca gości członkowie grupy Prezenter Music. Zabawa trwała do białego rana.

Sołtys miejscowości Beznazwa dziękuje wszystkim za pomoc w organizacji imprezy oraz jej sponsorom.

Autor: Marta Młodzieniak
Zdjęcia: kronikarz Andrzej Burszewski 

Podobne artykuły

Gmina Malanów: Zmiana władz w sołectwie Miłaczewek

Gmina Malanów: Zmiana władz w sołectwie Miłaczewek

27 lip.
Zmarł Józef Mikosik - sołtys, samorządowiec i...

Zmarł Józef Mikosik - sołtys, samorządowiec i...

26-08-2020
Wieloletni sołtys Skarżyna-Kolonii złożył...

Wieloletni sołtys Skarżyna-Kolonii złożył rezygnację

10-08-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama