sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Gm. Turek: Festyn strażacki już w niedzielę

Gm. Turek: Festyn strażacki już w niedzielę - Źródło: UG Turek
Źródło: UG Turek 

Wakacyjne miesiące to nie czas, który należy marnować kapcaniejąc przed telewizorem. Dużo lepszym rozwiązaniem jest udział w imprezach plenerowych, ot chociażby zawitanie w dniu 8 lipca do Kowali Księżych, gdzie odbędzie się festyn, połączony z zawodami sportowo-pożarniczymi Gminy Turek.

Początek Festynu Strażackiego zaplanowano na godz. 14:00, a godzinę później rozpoczną się zawody, w czasie których druhowie zmierzą się w takich konkurencjach, jak bieg sztafetowy i „bojówka”. Gdy rywalizacji stanie się za dość, przed gośćmi imprezy zaprezentuje się kapela górnicza „Retro”, działająca przy KWB „Adamów” SA. Później przyjdzie czas na to, by swą strażacką sprawność udowodnili młodzi pasjonaci sztuki pożarniczej. Na godz. 19:00 zaplanowano rozpoczęcie imprezy tanecznej.

reklama

Rywalizacja jednostek OSP jest atrakcją samą w sobie, ale przecież wiele osób będzie chciało zaspokoić nie tylko głód sportowych emocji. Dla chcących wrzucić coś na ząb znajdzie się i darmowa grochówka, dania z grilla, jak i „jasne z pianką”. Organizatorzy przewidzieli także rozmaite formy rozrywki dla dzieci, jak np. zabawa na trampolinie, dmuchanej zjeżdżali czy przejazd kucem.

AW

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Dlaczego brakuje wody

Listy do redakcji: Dlaczego brakuje wody

27 kw.
Od 20 kwietnia przerwy w dostawie wody

Od 20 kwietnia przerwy w dostawie wody

17 kw.
Przerwy w dostawie wody dla wielu ulic....

Przerwy w dostawie wody dla wielu ulic. Komunikat PGKiM

14 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama