czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

W Żukach mają talent!

W Żukach mają talent!
 

22 lutego 2013 r. w Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej – Curie w Żukach odbył się II Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej „Mam Talent”. Przegląd przeznaczony był dla uczniów z klas I – III szkoły podstawowej i wzięło w nim udział 12 uczniów.

W konkursie uczestniczyły szkoły: Szkoła Podstawowa z Turkowic, Szkoła Podstawowa z Chlebowa, Szkoła Podstawowa ze Słodkowa oraz Szkoła Podstawowa z Żuk.

reklama

Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności w różnorodnym repertuarze. Poziom koncertu był bardzo wyrównany. Komisja konkursowa po długich obradach wyłoniła zwycięzców: I miejsce zajęła ucz. SP w Chlebowie Wiktoria Gruchot, II miejsce przypadło ex aequo duetowi ze SP w Żukach Mai Niestracie i Andżelice Kępie oraz ucz. ZSP w Słodkowie – Kacprowi Pietraszakowi, III miejsce, również ex aequo, zajęli Zuzanna Marek ze SP w Turkowicach i duet z Chlebowa – Julia Gralińska i Mateusz Janicki.

Pozostali uczniowie – Miłosz Kuśmierek, Oliwia Moksik, Agata Kaźmierczak, Daniel Urbaniak i Martyna Kowalec - zostali wyróżnieni.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i upominki, które ufundował Wójt Gminy Turek Pan Karol Mikołajczyk.

Podobne artykuły

Odbiór odpadów wielkogabarytowych na terenie...

Odbiór odpadów wielkogabarytowych na terenie gminy...

22-08-2019
Konkurs na dyrektorów turkowskich podstawówek...

Konkurs na dyrektorów turkowskich podstawówek...

02-07-2019
Umowy podpisane. Pieniądze popłyną do Dobrej,...

Umowy podpisane. Pieniądze popłyną do Dobrej,...

19-10-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama