niedziela 19 września 2021

Januarego, Konstancji, Leopolda

8°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Władysławów: Piłka halowa rządzi

Władysławów: Piłka halowa rządzi
 

Miłośnikom piłki halowej nie są straszne śniegi i mrozy. Nie jest im też potrzebna zielona murawa, by rozgrywać emocjonujące mecze. Już po raz drugi w tym roku zgromadzili się w sali sportowej we Władysławowie, by rozegrać tam Halowy Turniej Piłki Nożnej. I po raz drugi w tym roku pokazali, że potrafią dobrze się bawić i jeszcze lepiej grać.

Na aktywne spędzanie czasu każda chwila jest dobra. Stąd mimo chłodu i mrozu za oknami, we Władysławowie już po raz drugi w tym roku zorganizowano Halowy Turniej Piłki Nożnej. Jego głównym organizatorem był Tomasz Zydorkiewicz z Urzędu Gminy we Władysławowie. Turniej odbył się 10 marca na sali sportowej we Władysławowie.

Chętnych do udziału w nim jak zwykle nie zabrakło. Mecze, rozgrywane systemem każdy z każdym, były bardzo emocjonujące. Z uwagą przyglądał im się Eugeniusz Grzymski, który był sędzią Turnieju. Nad bezpieczeństwem zawodników czuwał Szymon Słodziński. Zawodnicy walczyli o punkty, które przesądzały o ostatecznej lokacie drużyny na podium. Za wygrany mecz drużyna zdobywała 3 pkt, za remis 1 pkt, a przy przegranej nie zdobywała żadnego punktu.

reklama

Ostatecznie najwięcej zdobyła ich drużyna „Dream Team” z Galewa, która wygrała wszystkie mecze. Drugie miejsce na podium zdobyła drużyna „Orły Chylin” z Chylina, a trzecią lokatę zajęli również zawodnicy z Galewa.

Turniej jak zwykle był ciekawym widowiskiem i sukcesem organizatorskim, który motywuje do dalszych działań. Można być zatem pewnym, że kibice jeszcze nie raz będą mogli byś świadkami zaciętych rozgrywek.

Autor artykułu:
MM

Podobne artykuły

Piknik Szczepienny w Chylinie. Będą atrakcje...

Piknik Szczepienny w Chylinie. Będą atrakcje dla...

16 wrz.
Na odpuście w Galewie kolejna akcja szczepień...

Na odpuście w Galewie kolejna akcja szczepień bez...

4 sierp.
Czołowe zderzenie pod Galewem. Nie żyje...

Czołowe zderzenie pod Galewem. Nie żyje 8-letnie...

1 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama