Dni Turku i Gminy Turek już za 4 dni!

środa 04 sierpnia 2021

Dominiki, Dominika, Protazego

15°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Pierwszy dzień wiosny w SP Władysławów

Pierwszy dzień wiosny w SP Władysławów
 

21 marca Szkoła Podstawowa we Władysławowie próbowała przegonić zimę. W tym celu zaproszono dzieci z sąsiedniego przedszkola (6- i 7-latków). Wiosenny apel przygotowali uczniowie podstawówki.

W trakcie tego wesołego apelu można było zobaczyć min. pokaz mody wiosennej, przedstawienie „Paweł i Gaweł”, inscenizację pirzoka oraz piosenki i tańce wykonane przez uczniów klas I-III. Na koniec przedszkolaki mogli zobaczyć szkołę - pobawić się wielkimi klockami, poznań interaktywną tablicę, zatańczyć z harcerzami oraz odwiedzić szkolne sale.

reklama

Jednym zdaniem przekonać się, że szkoła zasługuje na miano „Szkoły przyjaznej dla sześciolatka”. Miejmy nadzieję, że połączone siły przedszkola i szkoły skutecznie przegonią zimę i nie będziemy mieli „białych świąt”.

Materiał prasowy SP Władysławów

Podobne artykuły

Trzy dni szczepień bez konieczności...

Trzy dni szczepień bez konieczności rejestracji....

5 lip.
Apel Wójtów i Burmistrzów powiatu tureckiego do...

Apel Wójtów i Burmistrzów powiatu tureckiego do...

22-10-2020
Apel PSSE Turek do uczestników Mszy Świętej w...

Apel PSSE Turek do uczestników Mszy Świętej w Tokarach

22-10-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama