poniedziałek 14 czerwca 2021

Bazylego, Elizy, Justyny

23°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Władysławów: Po raz kolejny najlepsi nagrodzeni

Władysławów: Po raz kolejny najlepsi nagrodzeni
 

Piłka nożna, lekkoatletyka i karate to dyscypliny, w których zawodnicy z gminy Władysławów odnoszą największe sukcesy. Ze swoich osiągnięć znani są nie tylko w gminie czy powiecie, ale  w całej Polsce. Takie diamenty należy promować i doceniać. Stąd 11 kwietnia w Urzędzie Gminy Władysławów odbyło się wręczenie stypendiów sportowych dla najlepszych sportowców z terenu gminy. To już okrągła, X edycja stypendiów, które funduje wójt gminy, Krzysztof Zając.

O stypendium sportowe Wójta Gminy Władysławów stara się wielu zdolnych zawodników. I choć każdy z wnioskujących ma spore sukcesy, stypendia otrzymują tylko najlepsi. W tym roku do tego grona zaliczono 13 osób. Są to: Jakub Bałdyka, Daniel Berliński, Dominik Błaszczyk, Kinga Błaszczyk, Błażej Borowiak, Adam Darul, Karina Kłodawska, Szymon Kubacki, Krystian Sobiś, Michał Szczap, Bartosz Świderski, Kinga Wojdyńska oraz Wiktor Zioła. Wśród nich są lekkoatleci, karatecy i piłkarze. Wszyscy oni spotkali się 11 kwietnia w Urzędzie Gminy Władysławów, by z rąk Wójta odebrać gratulacje i potwierdzenia otrzymania stypendiów.

reklama

Wójt gminy, Krzysztof Zając nie krył dumy z tego, że w gminie Władysławów jest tylu zdolnych młodych ludzi. Być może właśnie w tak młodym wieku rozpoczynają oni swoje sportowe kariery. Dzięki stypendiom mogą czuć się docenieni i zmotywowani do dalszej pracy. Cieszy również fakt, że już od dziesięciu lat młodzi sportowcy z gminy Władysławów mogą liczyć na wsparcie Urzędu i Wójta. Bo od tylu lat w gminie są przyznawane stypendia sportowe. Przez te lata wyróżnionych stypendiami było około 100 osób. I jeśli chociaż części z nich stypendium pomogło w rozwijaniu swoich zainteresowań i pasji, to znaczy,  że było warto je przyznawać i należy kontynuować tę tradycję.

MM

Podobne artykuły

Trzy medale karateków KSiSW w Pucharze Mazur

Trzy medale karateków KSiSW w Pucharze Mazur

11 czerw.
KSiSW na zawodach w Radomsku

KSiSW na zawodach w Radomsku

2 czerw.
KSiSW na zgrupowaniu i turnieju Amberd Gold

KSiSW na zgrupowaniu i turnieju Amberd Gold

20 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama