sobota 24 lipca 2021

Kingi, Krystyna, Michaliny

17°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Pięciolatki z wizytą w SP Cisew

Pięciolatki z wizytą w SP Cisew
 

Szkoła Podstawowa w Cisewie wyszła z inicjatywą i zaprosiła dzieci 5 i 6 letnie wraz z ich rodzicami do uczestnictwa w otwartej lekcji przygotowanej przez nauczycielki nauczania początkowego, panią Agatę Dłoniak i panią Katarzynę Kossowską, nauczycielkę języka angielskiego Darię Czubakowską i nauczycielkę przedszkola panią Jadwigę Toda.

Zajęcia miały na celu ukazanie możliwości zarówno rozwojowych jak i wiedzowych pięciolatków na tle dzieci 6 letnich, a co za tym idzie pomóc rodzicom w podjęciu decyzji o wcześniejszym zapisaniu dzieci do klasy I.

reklama

Podczas lekcji rodzice mieli możliwość obserwowania swoich pociech w trakcie samodzielnej pracy polegającej na rozwiązywaniu zadań matematycznych, językowych, plastycznych oraz muzyczno- ruchowych. Dzieci pięcioletnie wykazały się dużym zaangażowaniem, pomysłowością, samodzielnością i wiedzą równą dzieciom sześcioletnim, która z pewnością pozwoli im na podjęcie nauki w klasie pierwszej.

Zajęcia z pięciolatkami są nadal kontynuowane. Prowadzone przez panią Agatę Dłoniak cieszą się wielkim zainteresowaniem ze strony dzieci, które zdążyły się już obyć ze szkolną rzeczywistością, gdzie każde nowe zajęcia są dla nich interesującą formą zdobywania wiedzy. Mamy nadzieję, że część z dzieci pięcioletnich stanie się uczniami klasy I.

materiał prasowy

Pięciolatki z wizytą w SP Cisew

Podobne artykuły

Ciąg dalszy sprawy Arkadiusza K. Odpowie za...

Ciąg dalszy sprawy Arkadiusza K. Odpowie za...

17-09-2020
Piłkarski turniej charytatywny

Piłkarski turniej charytatywny "Gramy dla Łukasza"....

15-09-2020
Kolejni nauczyciele mianowani w placówkach...

Kolejni nauczyciele mianowani w placówkach...

31-08-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama