piątek 25 września 2020

Aureli, Kamila, Kleofasa

reklama

II Piknik Rodzinny „Z Bocianem” już w sobotę!

II Piknik Rodzinny „Z Bocianem” już w sobotę! - Źródło: sxc.hu / Andreas Krappweis
Źródło: sxc.hu / Andreas Krappweis 

Właśnie teraz miłośnicy przyrody z Władysławowa (i nie tylko) wypatrują wyklucia się pierwszego bocianiego pisklęcia pary Waldiego i Sławy, a owo oczekiwanie można sobie przyjemnie umilić. Już w sobotę na terenie tamtejszej Szkoły Podstawowej odbędzie się impreza, pełna atrakcji dla całych rodzin.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 13:00. Przyglądając się programowi pikniku można śmiało stwierdzić, że nikt z przybyłych na szkolne boisko nie będzie narzekał na nudę. Na gości czekają występy artystyczne, a niemałych emocji dostarczy im mecz rozegrany przez uczniów i rodziców, pokaz grupy policyjnej oraz prezentacja umiejętności judoków pod przewodnictwem Marka Kujawy. Wiele osób ucieszy zapewne prezentacja wozu strażackiego, nauka strzelania z paintballowego karabinka i wernisaż prac Agnieszki Lipskiej. Uczestnicy wydarzenia będą mogli także zobaczyć pokaz testera zderzeń i alkogogli, przygotowany przez żołnierzy z Powidza. Jak przystało na piknik, znajdzie się także okazja, by przekąsić coś pysznego.

reklama

Na II Piknik Rodzinny „Z Bocianem” zaprasza Szkoła Podstawowa we Władysławowie wraz z Radą Rodziców, a także patron imprezy - Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Naszym Czytelnikom przypominamy, iż codzienne życie ptaków można śledzić na stronie bociany.spwladyslawow.pl, gdzie oprócz kamery online znaleźć można fotogalerie oraz szersze informacje, dotyczące projektu związanego z bocianim gniazdem i jego mieszkańcami.

AW

II Piknik Rodzinny „Z Bocianem” już w sobotę!

Podobne artykuły

XIII Wernisaż - Wystawa Twórczości Uczniów I LO

XIII Wernisaż - Wystawa Twórczości Uczniów I LO

24 lt.
Już w najbliższy piątek wystawa

Już w najbliższy piątek wystawa "Od portretu do...

11-09-2019
Piknikiem Rodzinnym rozpoczęli wakacje w Rogowie.

Piknikiem Rodzinnym rozpoczęli wakacje w Rogowie.

29-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama