Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w piątek Stand-up!

piątek 17 września 2021

Franciszka, Lamberty, Narcyza

16°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Międzylesie: Strażacy edukowali na pikniku

Międzylesie: Strażacy edukowali na pikniku
 

Dnia 16 czerwca po raz kolejny w Międzylesiu odbył się Piknik Strażacki. Podczas tradycyjnego spotkania zgromadzeni mieli możliwość wzięcia udziału w loterii fantowej oraz zobaczenia pokazów jednostek strażackich.

Festyn miał dużą wartość edukacyjną: załoga z PSP w Turku na czele z kapitanem Marcinem Dzieranem zaprezentowała przeznaczenie samochodu bojowego, na co dzień nie udostępnianego zwiedzającym. Komendant Gminnego Związku OSP we Władysławowie, Wiesław Kałużny, poprowadził prelekcje na temat ochrony przeciwpożarowej.

reklama

Pokazom towarzyszyła loteria fantowa oraz liczne konkursy z nagrodami dla dzieci. Na imprezie pojawili się zaproszeni goście oraz sponsorzy: Zbigniew Bartosik - Starosta Powiatu Tureckiego, Marek Szczeciński - Przewodniczący Rady Gminy we Władysławowie czy Krzysztof Jędraszczyk - Wiceprezes Zarządu Zespołu Elektrowni PAK S.A. w Koninie.

Główny organizator, Prezes OSP Międzylesie, Marek Przyszło, z wielkim przejęciem i wzruszeniem dziękował za liczne przybycie oraz wszelką pomoc okazaną przy organizacji festynu. Zapraszał także na następną edycję pikniku, połączoną z obchodami 60-lecia jednostki.

M.A. 

Podobne artykuły

Gospodynie z KGW Ewinów zapraszają na Festyn ze...

Gospodynie z KGW Ewinów zapraszają na Festyn ze...

z wczoraj
Na festynie sportowym w Dobrej bawiły się...

Na festynie sportowym w Dobrej bawiły się dzieci,...

13 wrz.
Sportowo-kulturalny weekend w powiecie. Na co...

Sportowo-kulturalny weekend w powiecie. Na co warto...

10 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama