niedziela 20 września 2020

Eustachego, Faustyny, Renaty

reklama

Czachulec zaprasza na wystawę

Czachulec zaprasza na wystawę
 

Serdecznie zapraszamy na wystawę prac malarskich oraz fotografii będących efektem VII pleneru malarskiego „Malowniczy Malanów” oraz Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Wieś piękniejsza od miasta”. Rozstrzygnięcie tegoż konkursu odbyło się podczas Dni Czachulca 28 lipca.

Najlepsze zdjęcia wykonała Paula Janiak z Turku, zdobywając pierwsze miejsce. Zaraz za nią znalazł się Karol Fornalczyk z Turku, trzecie miejsce zaś jury przyznało Monice Kutkowskiej z Tuliszkowa. Nie oznacza to jednak, że pozostałe prace nie są godne uwagi: zdjęcia są wykonane z pełnym profesjonalizmem, pomysłowe, czego efektem jest ciekawa wystawa.

reklama

Również plener malarski trwający w dniach 29-30 czerwca dał godne podziwu efekty. Obrazy ukazują urok polskiej wsi, podkreślają piękno natury, utrwalają ulotne obrazy bliskie każdemu, kto chociaż przez chwilę mógł delektować się wiejskim spokojem.

Stowarzyszenie Sportowo-Kulturalne Wsi Czachulec oraz Centrum Kultury i Sztuki w Malanowie zapraszają na pokonkursową wystawę, która odbędzie się 11 sierpnia w Świetlicy Wiejskiej w Czachulcu. Prace będzie można podziwiać od godz. 14.00 do godz. 19.00.

M.A.

Podobne artykuły

Oko w oko z wilkiem w turkowskich lasach.

Oko w oko z wilkiem w turkowskich lasach.

1 maj.
Nasza historia: O

Nasza historia: O "Czachulcu" na nowo

1 maj.
Głosuj na Łukasza w plebiscycie Fotograf Amator...

Głosuj na Łukasza w plebiscycie Fotograf Amator Roku

19-12-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama