czwartek 28 stycznia 2021

Agnieszki, Kariny, Lesława

reklama

Direkt Outlet, czyli wystrój wnętrza jedyny w swoim rodzaju

Direkt Outlet, czyli wystrój wnętrza jedyny w swoim rodzaju
 

Wystrój naszego domu i ogrodu to bardzo ważna kwestia, a zarazem niemałe wyzwanie, naprzeciw któremu wychodzi salon Direkt Outlet oferujący szeroki wachlarz możliwości! Zachęcamy do odwiedzenia salonu - by każdy element wyposażenia dopełniał całość w sposób praktyczny i wyjątkowy.

Direkt Outlet to firma rodzinna założona przez dwójkę braci, która sprzedaż rozpoczęła od sprzedaży internetowej, a niedawno rozszerzyła działalność o sklep stacjonarny w rodzinnym mieście -Turku, który dokładniej znajduje się pod adresem Braci Pietrzaków 2.

reklama

W ofercie sklepu znaleźć możemy produkty z całej Europy. Są to Meble Premium - pojedyncze produkty wysokiej jakości pochodzące z końcówek kolekcji oraz wystaw sklepowych, dlatego po wizycie w tym salonie mamy pewność, że nasz zakupiony produkt jest niepowtarzalny! Warto dodać, że do sklepu regularnie co tydzień przybywa nowa dostawa, a w niej nawet do stu nowych produktów z oryginalnym i jednocześnie funkcjonalnym designem.

Komody, fotele, dywany, stoły, regały, sofy, szezlongi, artykuły ogrodowe, narożniki, lustra, lampy i nie tylko - tak naprawdę każdy z nas może wybrać dla siebie wyjątkowy element wystroju i funkcjonowania domowego gniazda. Ofertę wzbogacają opisy pojawiające się na Facebooku Direkt Outlet (https://www.facebook.com/direktoutletmeble), które dodają duszy poszczególnym produktom.

reklama

Poza sklepem stacjonarnym i Facebookiem niezmiennie działa sklep internetowy outletu meblowego (https://direkt-outlet.pl/). Znajdziemy tam m.in. showroom, gdzie mamy możliwość przeglądania oferty salonu, a także koszyk, który możemy wypełnić wybranymi przez nas produktami, a następnie zakupić je w dowolnym miejscu i czasie.

Zapraszamy do salonu Direkt Outlet, zarówno na miejscu, jak i online - przed nami kolejne promocje i konkursy, dlatego warto być na bieżąco!

Podobne artykuły

Program Galileo nagrywano w Słodkowie!

Program Galileo nagrywano w Słodkowie!

16-01-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama