piątek 14 maja 2021

Bonifacego, Julity, Macieja

12°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Promocje łączą się w INEA

Promocje łączą się w INEA
 

Czy wiesz, że światłowód jest najlepszym sposobem na dostarczenie szybkiego i stabilnego Internetu do Twojego domu? Niezawodny w pracy, służbowych i towarzyskich spotkaniach online czy nauce zdalnej, pozwala dzieciom na udział w lekcjach z włączoną kamerką. Szybki, stabilny i bezpieczny Internet światłowodowy to dużo lepsze rozwiązanie niż np. Internet radiowy, którego jakość jest słaba, a połączenie zrywane jest przez deszcz czy wiatr.

PEŁNA SWOBODA W INEA

Już 4 rok z rzędu Internet od INEA jest najszybszy w Polsce, co potwierdza ogólnopolski ranking dostawców najszybszego Internetu w Polsce Speedtest.pl. Jakie inne możliwości daje Internet światłowodowy od INEA? Internet od INEA jest symetryczny. Oznacza to równą prędkość pobierania i wysyłania. Pliki, zdjęcia czy dowolne załączniki trafią do odbiorcy w kilka sekund. Przeglądanie stron w Internecie i granie online nigdy nie były tak płynne. Szybki i bezpieczny Internet ułatwi załatwienie wielu spraw i uprzyjemni nawet zwykłe oglądanie telewizji.

reklama

Prawdziwym hitem, poza najszybszym w Polsce Internetem, jest telewizja HIWAY
w jakości 4K. To mały dekoder, który wystarczy podłączyć do prądu i telewizora. Telewizja działa dzięki Internetowi, nawet przez Wi-Fi. Poza tym HIWAY oferuje:

  • funkcję cofania, włączania od początku, przewijania, zatrzymywania i oglądania programów nawet sprzed 7 dni;

  • swobodny wybór paczek tematycznych ulubionych kanałów, które można włączać i wyłączać w trakcie umowy. Dzięki temu płacisz tylko za to, co oglądasz.

    reklama

Pełna swobody oferta INEA pozwala na zmianę w dowolnym momencie. Dopasuj ofertę i umowę do swoich oczekiwań. W INEA możesz wybrać Internet i telefonię komórkową w wersji bez przywiązania. Wszystko po to, żeby usługi INEA były naprawdę Twoje.

W INEA PROMOCJE ŁĄCZĄ SIĘ

Deklarujemy brak gwiazdek w ofercie, chociaż najpopularniejsza zainspirowała nas do działania.
W INEA promocje łączą się i można skorzystać z kilku bonusów jednocześnie. Telefonia komórkowa bez ograniczeń z 20 GB Internetu za 24,90 zł i 3 miesiącami za 0 zł w promocji. Do Internetu dodajemy 3 miesiące HBO GO za darmo, a do telewizji 3 miesiące multiroom bez opłat, żeby każdy
z domowników miał pełną swobodę.

Aby dołączyć do świata INEA, odwiedź najbliższy salon:

PLAC WOJSKA POLSKIEGO 4, TUREK
CZYNNY PON-PT 9:00 – 17:00

Podobne artykuły

Przykona: Boją się masztu telefonii komórkowej....

Przykona: Boją się masztu telefonii komórkowej. Chcą...

29-08-2017
Wideo: ZST, INEA i CISCO razem wykształcą...

Wideo: ZST, INEA i CISCO razem wykształcą nastolatków

29-04-2015
Kto ukradł 1,5 km światłowodu?

Kto ukradł 1,5 km światłowodu?

20-10-2014

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama