poniedziałek 27 września 2021

Damiana, Mirabeli, Wincentego

19°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

To musisz wiedzieć, Roland International Polska Sp. z o.o. rozszerza swoją działalność

To musisz wiedzieć, Roland International Polska Sp. z o.o. rozszerza swoją działalność
 

Firma Roland International Polska Sp. z o.o. związana jest z Koninem od 25 lat. Jako europejski producent innowacyjnych rozwiązań kontroli ładunków, koncentruje się na dostarczaniu produktów i usług zabezpieczających oraz optymalizujących przewożony towar. Firma współpracuje z wszystkimi wiodącymi producentami przyczep i nadwozi, firmami transportowymi, dystrybutorami i detalistami. W wyniku tak ścisłej współpracy posiadają szczegółową wiedzę na temat branży i oferują niezrównaną gamę produktów, od standardowych produktów gotowych po niestandardowe rozwiązania. Są cenionym producentem i dostawcą przede wszystkim kurtyn bocznych, ścianek termoizolacyjnych, plandek, pasów zabezpieczających ładunek, chlapaczy i dachów.

W Koninie i Kunach zatrudniają około 450 pracowników. Obecnie Roland jest częścią szybko rozwijającej się Grupy Control Company, zatrudniającej około 550 pracowników, w trzech zakładach produkcyjnych: Koninie, Kunach i w Hirwaun w Wielkiej Brytanii. Posiadają 9 punktów sprzedaży mieszczących się w całej Europie. Grupa Cargo Control Company to przede wszystkim marki Roland i Loadlok. Wszystkie firmy w grupie posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie kontroli, zabezpieczania i optymalizacji ładunku. Firmę Roland i jej klimat tworzą przede wszystkim pracownicy, którzy cenią sobie stabilność pracy, pewność wynagrodzenia, możliwość rozwoju i awansu. Ponad 60 % pracowników charakteryzuje się stażem powyżej 5 lat. Organizacji zależy na nawiązywaniu długofalowych relacji z pracownikami, bo dzięki zaangażowanej i stabilnej kadrze można być liderem na konkurencyjnym rynku.W związku z rozbudowaną strukturą, pracownicy mogą rozwijać się w ramach struktur lokalnych i międzynarodowych. W strategię 2020 – 2023 wpisana została społeczna odpowiedzialność biznesu, która tak ważna jest dla wspierania i rozwoju inicjatyw lokalnych. Znalazły się tam również aspekty pozytywnej kultury organizacyjnej, możliwości ciągłego rozwoju, programów well-being i otwartości na różnorodność. Choć na stałe wpisani są w krajobraz Konina, to lata następne mają przynieść jeszcze większy wpływ na lokalny rynek.

Firma posiada duży potencjał w postaci zaangażowanych, kreatywnych i ambitnych pracowników. W roku 2019 Roland nawiązał współpracę z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Koninie. Współpraca ta polega na zatrudnianiu studentów studiów dualnych. Studenci mają szansę już w trakcie nauki zdobyć doświadczenie zawodowe w interesującym ich obszarze.

W związku z dynamicznym rozwojem, Firma Roland International Polska Sp. z o. o. poszukuje nowych pracowników do fabryk w Kunach i Koninie. Kandydaci mogą składać aplikacje pod adresem praca@roland.eu, wiecej informacji pod numerem telefonu 063 240 38 20.

Bycie liderem w branży zobowiązuje!

Podobne artykuły

Masz długi za lokal komunalny? Możesz go...

Masz długi za lokal komunalny? Możesz go spłacić pracą

8 czerw.
Wideo: Odkryj w sobie wirtuoza - rekrutacja do...

Wideo: Odkryj w sobie wirtuoza - rekrutacja do...

27 maj.

"Bajkowe Przedszkole" zaprasza dzieci. Trwa II etap...

25 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama