wtorek 18 czerwca 2024

Elżbiety, Marka, Pauli

reklama

Jak dbać o zaplecze magazynowe w firmie?

Jak dbać o zaplecze magazynowe w firmie?
 

Prowadzenie działalności gospodarczej razem z zapleczem magazynowym to zadanie, które wymaga odpowiednich rozwiązań. Na rynku znanym dostawcą funkcjonalnych narzędzi jest łódzki producent Mega-Tech. Firma przygotowuje opcje, które odpowiadają bieżącym potrzebom przedsiębiorców. W ofercie jest m.in. program łączący wystawianie faktur z magazynem. Mowa o Faktura Small Business Handel. Poznajmy jego funkcje.

Fakturowanie z Faktura Small Business Handel

Program magazynowy Faktura Small Business Handel to narzędzie, które jest codziennie wykorzystywane przez przedsiębiorców. Z jego pomocą można wygenerować faktury zakupowe i sprzedażowe. Użytkownik wystawi faktury VAT, proformy, korekty, faktury zaliczkowe, końcowe, WDT, VAT marża, uproszczone, wewnętrzne, eksportowe i wiele więcej. Szybko generuje się paragony fiskalne czy wystawia fakturę do paragonu z numerem NIP firmy. Oprogramowanie jest intuicyjne i funkcjonalne. Wbudowane opcje pozwalają przygotować dokumenty w kilka chwil. Wystarczy skorzystać z funkcji automatycznych, które dostarcza program jak pobieranie danych kontrahentów z CEIDG po wpisaniu numeru NIP firmy czy zaciąganie średniego kursu walut z bazy NBP, gdy wystawiana jest faktura w obcej walucie. Bez trudu przygotuje się także dokumenty w obcych językach i różnych formatach word, pdf, excel. Użytkownik może zaznaczyć opcje generowania faktur cyklicznych i wysyłać je mailem do kontrahenta. Program Faktura Small Business Handel to narzędzie dla nowych jak i rozwiniętych firm, które chcą fakturować z zachowaniem obowiązujących przepisów prawnych.

reklama

Magazyn w znanym programie do faktur

Wbudowany w programie Faktura Small Business Handel magazyn pozwala wystawiać podstawowe rodzaje dokumentów magazynowych jak: WZ, PZ, PW, RW czy MM. Oprócz tego dostępne są również funkcje umożliwiające generowanie dokumentów kasowych czy plików JPK. Program dba o zaplecze magazynowe. Podczas wystawiania faktury z kompletnym towarem na dokumencie widoczna jest jedna pozycja, natomiast z magazynu ściągane są poszczególne składniki kompletu. Dodatkowo tworzona jest kartoteka towarów i klientów, co w przyszłości znacznie upraszcza fakturowanie. Odnalezienie transakcji przeprowadzonych z danym kontrahentem jest szybkie, wystarczy tylko dodać do dokumentu znacznik, który pozwoli szybko wyszukać klienta w wyszukiwarce. Z programem FSBH intuicyjna będzie również coroczna inwentaryzacja. Ponad to narzędzie dostarcza różne analizy i raporty, które pozwalają przedsiębiorcy kontrolować rentowność sprzedaży. Funkcji jest wiele i w dodatku wszystkie można zupełnie za darmo przetestować. Producent przygotował okres próbny, który jest wystarczający na dokładne poznanie narzędzia.

Zaletą dobrego programu do fakturowania z magazynem jest jego prostota i funkcjonalność. Program Faktura Small Business Handel na pewno zasłużył na miano intuicyjnego i użytecznego dla przedsiębiorcy narzędzia do pracy w firmie. Warto zwrócić na niego uwagę, gdyż fakturowanie i prowadzenie biznesu z jego pomocą będzie dobrym wyborem.

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Podobne artykuły
Benefity pracownicze a koszty firmowe - o czym...

Benefity pracownicze a koszty firmowe - o czym pamiętać?

3 kw.
Poszerzaj biznesowe horyzonty z biurem...

Poszerzaj biznesowe horyzonty z biurem tłumaczeń — oto co zyska...

5 mrz.
Masz pomysł na biznes? Poszukujesz miejsca na...

Masz pomysł na biznes? Poszukujesz miejsca na działalność? Ta oferta...

06-12-2023
Jakie korzyści niesie za sobą korzystanie z...

Jakie korzyści niesie za sobą korzystanie z wirtualnego biura?

30-11-2023
Program do obiegu dokumentów - jak lepiej...

Program do obiegu dokumentów - jak lepiej zarządzać procesami w firmie?

28-06-2023
Faktoring a minimalizacja ryzyka związanego z...

Faktoring a minimalizacja ryzyka związanego z nieterminowymi...

25-05-2023

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama