niedziela 02 kwietnia 2023

Franciszka, Malwiny, Władysława

2°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Z dobrą energią na Dzień Kobiet! Centrum Handlowe Ferio Konin z warsztatami, upominkami i wyjątkowym wernisażem

Z dobrą energią na Dzień Kobiet! Centrum Handlowe Ferio Konin z warsztatami, upominkami i wyjątkowym wernisażem
 

Ferio Konin przedłuża świętowanie Dnia Kobiet i zaprasza mieszkańców Konina i okolic 11 marca do wzięcia udziału w wyjątkowych aktywnościach. Co znajduje się w programie? Otwarte i darmowe warsztaty florystyczne, wernisaż prac młodych plastyków oraz możliwość otrzymania pięknego storczyka. Wszystkie te wydarzenia wpisują się w miejski projekt: Konin Miasto Kobiet

Ferio zaprasza wszystkich chętnych na pełne dobrej i zielonej energii otwarte warsztaty florystyczne. Zajęcia związane z kwiatami cieszą się nieustającą popularnością wśród klientów centrum, a flower boxy to ciekawa alternatywa do tradycyjnego bukietu kwiatów. Aby stworzyć samodzielnie flower boxa, wystarczy odwiedzić Ferio i pod czujnym okiem instruktorki dać wyraz swojej florystycznej kreatywności. Kompozycje kwiatów w pudełku to idealny pomysł na upominek, a te wykonane własnoręcznie w czasie otwartych warsztatów w Ferio, na pewno ucieszą wiele obdarowanych osób. Zajęcia są otwarte i darmowe, a zapisy odbywają się na bieżąco w czasie trwania wydarzenia. Lepiej jednak wybrać się na nie wcześniej, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Warsztaty florystyczne odbywają się 11 marca, w godzinach 11.00 - 19.00.

reklama

Ferio Konin nie zapomniało o tych, którzy od kwiatów ciętych wolą te doniczkowe. Mieszkańcy Konina i okolic, którzy 11 marca dokonają zakupów za minimum 250 zł (na maksymalnie dwóch paragonach) będą mieli możliwość odebrania pięknego jednopędowego storczyka. Te przepiękne kwiaty potrafią kwitnąć całymi miesiącami, a różnorodność kolorów i kształtów wnosi do każdego domu mnóstwo dobrej energii. W tym przypadku również lepiej nie odkładać odwiedzin w Ferio na ostatnią chwilę, gdyż akcja trwa od godziny 11.00 do 19.00 lub do wyczerpania zapasów.

Dzień Kobiet w Ferio Konin z warsztatami, upominkami i wyjątkowym wernisażem

Dla tych spragnionych sztuki, Ferio Konin wraz z Atelier KreDKa z Konińskiego Domu Kultury przenoszą w gościnne progi centrum wystawę „KobieTY”. Wernisaż prac młodych twórców, które powstały pod czujnym okiem instruktor Katarzyny Mijakowskiej, przedstawiają oczywiście tytułowe kobiety. Artyści pokazali je w różnych wersjach, stylach i oczywiście zgodnie ze swoją wizją artystyczną. Warto na własne oczy przekonać się jak wiele kreatywności i talentu drzemie w młodych twórcach. Wydarzenie jest częścią miejskiego projektu: Konin Miasto Kobiet.

Ferio nieprzerwanie wspiera młodych lokalnych twórców, goszcząc ich prace na wernisażach i wystawach, promując w ten sposób rozwijające się talenty.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

reklama
Dodatkowe zdjęcia do artykułu
Z dobrą energią na Dzień Kobiet! Centrum Handlowe Ferio Konin z warsztatami, upominkami i wyjątkowym wernisażem
Podobne artykuły
Dla aktywnych i zaangażowanych. Dzień Kobiet...

Dla aktywnych i zaangażowanych. Dzień Kobiet dla pań z gminy Przykona

15 mrz.
Wyjątkowy koncert na Dzień Kobiet! Wędrowne...

Wyjątkowy koncert na Dzień Kobiet! Wędrowne Gitary zagrały w Dobrej

13 mrz.
W rytm przebojów Budki Suflera. W Tuliszkowie...

W rytm przebojów Budki Suflera. W Tuliszkowie świętowali wspólnie panie...

13 mrz.
Modelki i ochroniarze. Pokaz mody na Dzień...

Modelki i ochroniarze. Pokaz mody na Dzień Kobiet w przedszkolu w Turku

10 mrz.
Ferio Konin i Akademia Nauk Stosowanych w...

Ferio Konin i Akademia Nauk Stosowanych w Koninie łączą siły czyniąc...

9 mrz.
Dziś Dzień Kobiet!

Dziś Dzień Kobiet!

8 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama
reklama