piątek 21 czerwca 2024

Alicji, Alojzego, Rudolfa

reklama

Nowe kierunki studiów na Akademi Nauk Stosowanych w Koninie

Nowe kierunki studiów na Akademi Nauk Stosowanych w Koninie
 

Akademia Nauk Stosowanych w Koninie otrzymała pozwolenie Ministra Edukacji i Nauki na utworzenie studiów II stopnia o profilu praktycznym na kierunku „pedagogika”. Nabór na nie już trwa.

O przyjęcie na 2-letnie studia magisterskie na ten kierunek (w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym) ubiegać się mogą absolwenci:

reklama
  • studiów I stopnia na kierunku „pedagogika” lub „resocjalizacja”,
  • studiów I stopnia, II stopnia albo jednolitych studiów magisterskich na kierunkach przynależących w całości lub w części do dziedziny nauk społecznych z przygotowaniem pedagogicznym lub bez przygotowania pedagogicznego [według rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 20 września 2018 r. w sprawie dziedzin nauki i dyscyplin naukowych oraz dyscyplin artystycznych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1818) oraz rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 11 października 2022 r. w sprawie dziedzin nauki i dyscyplin naukowych oraz dyscyplin artystycznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 2202)],
  • studiów I stopnia, II stopnia albo jednolitych studiów magisterskich na kierunkach przynależących w całości lub w części do obszaru nauk społecznych lub obszaru nauk humanistycznych z przygotowaniem pedagogicznym lub bez przygotowania pedagogicznego [według rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 8 sierpnia 2011 r. w sprawie obszarów wiedzy, dziedzin nauki i sztuki oraz dyscyplin naukowych i artystycznych (Dz.U. z 2011 r. Nr 179, poz. 1065)],
  • studiów I stopnia, II stopnia albo jednolitych studiów magisterskich na innych kierunkach z obowiązkiem uzupełnienia brakujących efektów uczenia się wymaganych na kierunku.

Koncepcja kształcenia na tym kierunku uwzględnia potrzeby rynku pracy. Do wyboru będą dwie specjalności: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i praca z rodziną oraz pedagogika resocjalizacyjna.

Rekrutacja na studia rozpoczęła się 26 czerwca i trwać będzie do 18 września br.

Więcej informacji na stronie: https://www.ans.konin.pl/studia-ii-stopnia/pedagogika

Nowy kierunek studiów II stopnia o profilu praktycznym, tym razem na kierunku „psychologia i komunikacja w zarządzaniu”

Akademia Nauk Stosowanych w Koninie otrzymała kolejne pozwolenie Ministra Edukacji i Nauki na utworzenie studiów II stopnia o profilu praktycznym, tym razem na kierunku „psychologia i komunikacja w zarządzaniu”.

reklama

2-letnie studia magisterskie  oferowane są w formie stacjonarnej i niestacjonarnej.

Koncepcja kształcenia na tym kierunku uwzględnia potrzeby rynku pracy. Do wyboru będą dwie specjalności: coaching i zasoby ludzkie i komunikacja i zarządzanie kryzysowe.

Nabór na nie już trwa!

Więcej informacji: https://www.ans.konin.pl/studia-ii-stopnia/psychologia-i-komunikacja-w-zarzadzaniu

Przypominamy, że w zeszłym tygodniu Uczelnia otrzymała zgodę na prowadzenie studiów magisterskich na kierunku pedagogika. Więcej informacji o tym kierunku: https://www.ans.konin.pl/studia-ii-stopnia/pedagogika

 

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
2
3
Podobne artykuły
Zespół Szkół Technicznych rozszerza ofertę...

Zespół Szkół Technicznych rozszerza ofertę edukacyjną przy...

14 maj.
Czy mieszkanie w internacie lub bursie jest dla...

Czy mieszkanie w internacie lub bursie jest dla Ciebie?

19 lt.
Profesjonalnie i w dobrej cenie w ANS Konin

Profesjonalnie i w dobrej cenie w ANS Konin

06-11-2023
Na studia do Konina i Kalisza! Konkurencyjna...

Na studia do Konina i Kalisza! Konkurencyjna oferta edukacyjna uczelni z...

29-06-2023
25-lecie Akademii Nauk Stosowanych w Koninie

25-lecie Akademii Nauk Stosowanych w Koninie

06-06-2023
Ferio Konin i Akademia Nauk Stosowanych w...

Ferio Konin i Akademia Nauk Stosowanych w Koninie łączą siły...

09-03-2023

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama