piątek 29 września 2023

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

W drodze po dobrą energię z Ferio Konin!

W drodze po dobrą energię z Ferio Konin!
 

Przed nami Europejski Tydzień Mobilności – „Oszczędzaj energię”! Atrakcje dla dzieci i dorosłych czekają w centrum handlowym już w tę sobotę od godz. 11.00. Jeśli w ramach zmniejszania śladu węglowego odwiedzisz tego dnia Ferio komunikacją miejską, masz szansę zdobyć atrakcyjny upominek!

Z okazji Europejskiego Dnia Mobilności zapraszamy na dzień pełen atrakcji: rodzinne warsztaty, znakowanie rowerów i spotkanie z niekwestionowanymi lokalnymi bohaterami: Feriusiem i Sierżantem Pyrkiem, to wszystko czeka na gości Ferio Konin już w najbliższą sobotę, 16 września w godzinach 11.00 – 17.00.

reklama

Feriuś i Sierżant Pyrek podzielili się zadaniami i każdy z nich będzie odpowiadał za swoją część tego pełnego niespodzianek dnia. Feriuś zadba o to, żeby każdy kto przyjdzie na rodzinne warsztaty tworzenia odblasków, wyszedł z nich z głową pełną wiedzy na temat bezpiecznego poruszania się po mieście. Sierżant Pyrek zadba o to, aby rowery wszystkich chętnych zostały właściwie oznakowane w ramach działań Miejskiej Komendy Policji w Koninie. Akcja skierowana jest do wszystkich, którzy chcą zabezpieczyć swój rower na wypadek kradzieży. Czy warto znakować rower? Zdecydowanie tak! Dodatkowe oznakowanie w przypadku zatrzymania złodzieja przez policję zwiększa szanse na odzyskanie jednośladu.

Dla 100 osób, które przyjadą do Ferio Konin komunikacją miejską, centrum przygotowało atrakcyjną niespodziankę. Warto więc tego dnia zostawić samochód w domu i przesiąść się do komunikacji.

Z kolei osoby tęskniące za dawnymi czasami będą mogły udać się retro przejażdżkę z Miejskim Zakładem Komunikacji w Koninie Sp. z o.o. i Stowarzyszeniem RetroTrans. Stratują z zajezdni MZK, ale oczywiście zatrzymują się przy Ferio Konin.

Kiedy: 16 września, 11.00 - 17.00
Gdzie: W Ferio Konin
Szczegóły: feriokonin.pl

reklama

Znakowanie rowerów: Akcja jest bezpłatna, ale wcześniej należy się zapisać. Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.feriokonin.pl Stanowisko znakowanie zlokalizowane będzie przy wejściu do Ferio Konin (od strony Castoramy) przy samoobsługowej stacji rowerowej.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

reklama
Dodatkowe zdjęcia do artykułu
W drodze po dobrą energię z Ferio Konin!
Podobne artykuły
Liczymy na dobrą energię – matematyczna...

Liczymy na dobrą energię – matematyczna przygoda w Ferio Konin!

29 sierp.
Pełni energii do zabawy - spotkaj Kicię...

Pełni energii do zabawy - spotkaj Kicię Kocię w Ferio Konin

6 czerw.
15. urodziny Ferio Konin pełne dobrej energii...

15. urodziny Ferio Konin pełne dobrej energii i atrakcji!

11 maj.
Inspirowani Ziemią - wyjątkowy wernisaż...

Inspirowani Ziemią - wyjątkowy wernisaż młodych plastyków w Ferio...

17 kw.
Ferio Konin i Akademia Nauk Stosowanych w...

Ferio Konin i Akademia Nauk Stosowanych w Koninie łączą siły...

9 mrz.
Z dobrą energią na Dzień Kobiet! Centrum...

Z dobrą energią na Dzień Kobiet! Centrum Handlowe Ferio Konin z...

7 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama
reklama