niedziela 23 czerwca 2024

Albina, Wandy, Zenona

reklama

Dlaczego twoja firma potrzebuje koszulek z nadrukowanym logo?

Dlaczego twoja firma potrzebuje koszulek z nadrukowanym logo?
 

Sukces firmy zależy od wielu czynników. Jednym z najważniejszych jest rozpoznawalność marki, a tej nie będzie bez reklamy, promocji i wyróżnienia się spośród konkurencji. W osiągnięciu tych celów pomoże odzież z nadrukiem firmowym, na czele z koszulkami.

Ubrania robocze pełnią liczne funkcje. Najczęściej służą zapobieżeniu pobrudzeniu, uszkodzeniu czy zniszczeniu własnej odzieży pracownika, mogą też chronić jego ciało przed szkodliwymi bądź niebezpiecznymi czynnikami, panującymi w miejscu pracy (odzież ochronna, zgodna z wymogami BHP). Ogromnie istotne jest też promowanie firmy, budowanie jej tożsamości i rozpoznawalności. Innymi słowy, ubrania robocze pomagają reklamować dane przedsiębiorstwo, dzięki nim może się ono wyróżnić spośród konkurencji. Pomagają w tym firmowe nadruki na koszulkach bądź innych strojach.

reklama

Odzież robocza - główne cechy

Niezależnie od charakteru wykonywanej pracy, w odzieży roboczej spędzić trzeba określoną liczbę godzin każdego dnia. Czy zatem ma ona za zadanie osłabiać ciało przed niebezpiecznymi czynnikami, czy chronić przed brudem, czy też pomagać w reklamowaniu przedsiębiorstwa i budowaniu pozytywnego wizerunku marki, musi zapewniać wygodę. Dlatego każde ubranie robocze powinno być dopasowane do wzrostu oraz sylwetki pracownika, nie może być ani zbyt ciasne, ani zbyt luźne, przy czym ważna jest swoboda ruchów.

Ogromną rolę odgrywa jakość materiału. Musi on być zarówno przyjemny w dotyku, jak i trwały - odporny na zużycie, uszkodzenia czy zabrudzenia. Cecha ta ma bardzo istotne znaczenie w przypadku odzieży reklamowej. Wysoka jakość materiału znacząco ułatwia umieszczenie na ubraniu koszulki z nadrukiem, który będzie estetyczny oraz wytrzyma długie lata.

Koszulka - znakomita odzież firmowa

W roli ubrań roboczych doskonale sprawdzają się koszulki. Są one wygodne i przewiewne, dzięki czemu zapewniają świetny komfort termiczny. W zależności od warunków czy sytuacji, służyć mogą jako odzież wierzchnia lub być wkładane pod bluzę, polar bądź kurtkę. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów koszulek, dzięki czemu z łatwością wybrać można modele odpowiednie do potrzeb firmy oraz pracowników. Mogą to być koszulki polo z logiem firmy w wersjach damskich lub męskich, różnego typu koszulki męskie z logo firmy i wszelkie inne rodzaje. Style czy kolorystyka dobrane mogą być stosownie do branży oraz wymogów przedsiębiorstwa i stanowiska pracy.

Dzięki odpowiedniemu nadrukowi, każda taka koszulka nie tylko będzie wygodna i praktyczna, ale też pomoże w wbudowaniu tożsamości firmy i wyróżnieniu się z grona konkurentów.

reklama

Metody wykonywania nadruków na koszulkach

Nadruki firmowe (i wszelki inne) na koszulkach wykonywane są przy zastosowaniu różnych metod, w zależności od materiału czy oczekiwań klienta.

Do najpopularniejszych, a zarazem najlepszych zalicza się druk DTF. Pozwala on nadrukować na materiale logotyp bądź dowolną grafikę. W pierwszej kolejności wydruk wykonany zostaje na specjalnej folii, na której w kolejnym kroku umieszczana jest warstwa specjalnego kleju. Dzięki temu nadruk DTF jest nie tylko trwały, ale też bardzo dokładny, co ma niebagatelne znacznie w przypadku logotypów przedsiębiorstwa bądź marki.

Inną popularną metodą jest haft komputerowy, który najlepiej nadaje się do małych, drobnych logotypów (duży haft spowodować może usztywnienie koszulki i wynikający z niego dyskomfort). W przypadku odzieży roboczej, metodę tę najczęściej stosuje się na polarach bądź koszulkach polo.

Niezależnie od wybranej metody, logo na koszulce powinno być umieszczone w widocznym miejscu i dobrze skomponowane z całością ubioru. Pomoże to w osiągnięciu celu, jakim jest reklama i budowa wizerunku firmy.

źródło: materiał prasowy nadesłany / sponsorowany

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Podobne artykuły
Wzory skarpetek, które dodadzą uroku każdej...

Wzory skarpetek, które dodadzą uroku każdej stylizacji

20 czerw.
Spodnie softshell - niezbędnik w damskiej...

Spodnie softshell - niezbędnik w damskiej garderobie outdoorowej

28 lt.
Czas na wybór DRUKARNI – agmART Kaczki...

Czas na wybór DRUKARNI – agmART Kaczki Średnie - profesjonalna...

9 lt.
Trendy modowe – co jest obecnie na topie?

Trendy modowe – co jest obecnie na topie?

8 lt.
Jak wybrać kurtkę męską na sezon przejściowy?

Jak wybrać kurtkę męską na sezon przejściowy?

22-12-2023
Gadżety reklamowe - które wyróżnią Twoją...

Gadżety reklamowe - które wyróżnią Twoją markę: Personalizacja na...

11-12-2023

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama