sobota 18 września 2021

Ireny, Irminy, Stanisława

12°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

PN: Druga wygrana z rzędu młodzików

PN: Druga wygrana z rzędu młodzików
 

W sobotę 02.11.2013 roku na własnym stadionie zespół młodzików młodszych MKS TUR 1921 Turek pokonał drużynę Warty Rumin 6-0. To zwycięstwo było prezentem dla trenera Dawida Jóźwiaka, który w czwartek po raz pierwszy został ojcem.

Tym razem młodzi zawodnicy pokonali u siebie zespół z Rumina. Był to bardzo dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu. Cały mecz młodzi zawodnicy rozgrywali na połowie przeciwników, spychając ich do obrony.

reklama

Pierwszą bramkę zdobył Ćwikliński Bartosz, który dobił piłkę po strzale Łukasika. Następnego gola strzelił Łukasik, przejął on piłkę około 15 metrów przed bramką i huknął nie do obrony w samo okienko. Trzeciego gola zdobył Bednarek Kacper: mijał przeciwników i dogrywał do partnerów, i w końcu sam strzelił gola.

Przeciwnicy kilka razy zagrozili naszemu zespołowi wychodząc szybkimi kontrami, lecz świetnie w bramce spisywał się Skoczylas. Dużo pracy dziś na boisku wykonał Kąciak, który zastąpił chorego Walczaka w roli kapitana. Spisali się też Jaśkiewicz i Łożyński, Krawiec.

W drugiej połowie po podaniu Kozelana, Bazner ominął kilku zawodników i strzelił 4 gola.

reklama

Piątego gola strzelił Ubysz który otrzymał podanie od Ćwiklińskiego i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. Po kilku niewykorzystanych sytuacjach naszego zespołu w samej końcówce gola na 6:0 strzelił Kurzawa, w sytuacji sam na sam po podaniu Łukasika.

- Dziś świetny mecz zagrał Stasiak po wejściu na boisko bardzo dobrze się ustawiał i czytał grę, wygrywał pojedynki jeden na jeden. Coraz lepiej radzi sobie też Hubert Kozelan, który poznaje nasz styl i jest bardzo zaangażowany. Bednarek dziś udokumentował swoją świetną postawę na treningach byle tak dalej. – komentuje trener Dawid Jóźwiak. - Jestem zadowolony z postawy zespołu, nie tylko wynik jest świetny, lecz gra, a o to chodzi. Najbardziej mi zależy, aby zawodnicy robili postępy i się rozwijali. W najbliższym czasie zamieścimy podsumowanie jak również plany na przyszłość. Dziękuje zawodnikom za gest który wykonali w szatni – dodaje Jóźwiak.

MKS Tur 1921 Turek – Warta Rumin  6:0

Bramki:
Cwikliński Bartosz
Łukasik Miłosz
Bednarek Kacper
Bazner Gabriel
Ubysz Mateusz
Kurzawa Jakub

Skład: Skoczylas Jakub, Jaśkiewicz Patryk, Łożyński Bartosz, Łukasik Miłosz, Bazner Gabriel, Kąciak Adam, Kurzawa Jakub, Krawiec Robert, Ćwikliński Bartosz, Ubysz Mateusz, Molka Damian, Kozelan Hubert, Stasiak Bartosz, Bednarek Kacper, Chojnacki Patryk.

Podobne artykuły

Sportowo-kulturalny weekend w powiecie. Na co...

Sportowo-kulturalny weekend w powiecie. Na co warto...

10 wrz.
Aktywny weekend drużyn Tura 1921 Turek....

Aktywny weekend drużyn Tura 1921 Turek. Zwycięstwo i...

6 wrz.
Seniorzy Tura 1921 Turek rozpoczynają...

Seniorzy Tura 1921 Turek rozpoczynają rozgrywki. Już...

18 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama