UWAGA Gołoledź na drogach! Szkoły w powiecie przechodzą na tryb zdalny.

czwartek 05 luty 2026

Agaty, Filipa, Justyniana

reklama

Patryk Szulc ponownie na gali MMA w Polsacie. Zawodnik Strikera Turek z szansą na zwycięstwo w K-1

Patryk Szulc ponownie na gali MMA w Polsacie. Zawodnik Strikera Turek z szansą na zwycięstwo w K-1 - Zawodnik Strikera Turek wystąpi w Koszalinie
Zawodnik Strikera Turek wystąpi w Koszalinie 
reklama

Już 7 marca Patryk Szulc, zawodnik klubu Striker Turek, stoczy piątą walkę w swojej zawodowej karierze w formule K-1. Gala odbędzie się w Koszalinie i będzie transmitowana na antenach Polsatu. Rywalem turkowianina będzie utytułowany zawodnik ze Szczecinka, Bartłomiej Mienciuk.

Piąta zawodowa walka Patryka Szulca

Patryk Szulc konsekwentnie buduje swoją pozycję w zawodowym kickboxingu i jako pierwszy fighter z Turku dotarł do tego etapu kariery. Przed nim jedno z najpoważniejszych wyzwań, ponieważ naprzeciwko stanie rywal z dużym doświadczeniem ringowym i sukcesami na koncie. Zawodnik Strikera podkreśla, że celem jest kolejny krok w stronę sportowego szczytu, a zbliżająca się walka ma kluczowe znaczenie dla dalszego rozwoju kariery.

reklama

Okres przygotowawczy i wsparcie sponsorów

Rozpoczął się bezpośredni okres przygotowawczy do gali w Koszalinie. Patryk Szulc zaprasza do współpracy osoby i firmy, które chciałyby wesprzeć jego start. W zamian oferuje promocję marki w materiałach przed i po walce, widoczne oznaczenia podczas gali transmitowanej w Polsacie, a także możliwość długofalowej współpracy przy kolejnych występach. Zawodnik pozostaje w bezpośrednim kontakcie z potencjalnymi partnerami.

Miniony rok był przełomowy w karierze Patryka Szulca. Reprezentując Striker Turek, podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w formule Full Contact w Kaliszu sięgnął po złoty medal i tytuł mistrzowski. Był to jego debiut w tej formule, zakończony największym sukcesem sportowym w dotychczasowej karierze.

źródło: materiał prasowy nadesłany

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
Patryk Szulc ponownie na gali MMA w Polsacie. Zawodnik Strikera Turek z szansą na zwycięstwo w K-1 - Zawodnik Strikera Turek wystąpi w Koszalinie
Podobne artykuły
Błyskawiczny półfinał i pewny finał. Lena...

Błyskawiczny półfinał i pewny finał. Lena Dzieciątkowska...

29 st.
Debiut zakończony nokautem. Lena...

Debiut zakończony nokautem. Lena Dzieciątkowska wygrywa w prestiżowym...

19-12-2025
Patryk Szulc z klubu Striker Turek...

Patryk Szulc z klubu Striker Turek Młodzieżowym Mistrzem Polski w...

13-11-2025
Zawodnicy Strikera Turek w Kadrze Narodowej...

Zawodnicy Strikera Turek w Kadrze Narodowej K-1. Trenują z najlepszymi...

09-11-2025
Bezpieczne i silne. Kobiety z Turku ukończyły...

Bezpieczne i silne. Kobiety z Turku ukończyły kurs samoobrony w klubie...

07-11-2025
Patryk Szulc Młodzieżowym Mistrzem Polski...

Patryk Szulc Młodzieżowym Mistrzem Polski K-1. Sukces zawodnika...

30-09-2025

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama