Dni Turku i Gminy Turek już za 3 dni!

czwartek 05 sierpnia 2021

Emila, Karoliny, Kary

13°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

VII Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej już niebawem

 VII Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej już niebawem - foto: sxc.hu / Robert Proksa
foto: sxc.hu / Robert Proksa 

Za oknem mróz i zimowa wręcz atmosfera, ale wielu lokalnych miłośników sportu, zamiast siedzieć w ciepłym domu, woli aktywnie spędzić czas. Osoby z takim zapałem będą niebawem mogły zademonstrować swe umiejętności w VII Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej. Do udziału w zmaganiach zapraszają Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie oraz Młodzieżowy Klub Siatkarski Malanów.

Impreza odbędzie się w dniu 14 grudnia 2013r. (sobota) w sali sportowej w Malanowie, przy ul. Parkowej 29. Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 9:00. Turniej przeznaczony jest dla męskich drużyn amatorskich. Jego uczestnikami mogą być wyłącznie amatorzy, tzn. osoby nie zgłoszone do rozgrywek w sezonie 2013/2014 przez OZPS i PZPS (we wszystkich kategoriach rozgrywkowych PZPS). Ponadto osoby poniżej 18 roku życia obowiązkowo muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych. W skład zespołu może wchodzić min. 6, a maks. 12 zawodników, a nazwa danego teamu musi zawierać nazwę miejscowości reprezentowanej przez zespół.

reklama

Zgłoszenia przyjmowane są osobiście w siedzibie OSiR, Malanów ul. Parkowa 29 ( I piętro w sali sportowej) lub przez email sport@malanow.pl  do 12 grudnia 2013 r., do godz. 15:00. Pełen Regulamin zawodów i Kartę zgłoszeniową można pobrać ze strony osir.malanow.pl.

Opracował: AW

 VII Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej już niebawem

Podobne artykuły

Ruszy remont kolejnego odcinka drogi powiatowej...

Ruszy remont kolejnego odcinka drogi powiatowej...

z wczoraj
OSP Malanów wygrywa zawody strażackie w Miłaczewie

OSP Malanów wygrywa zawody strażackie w Miłaczewie

2 sierp.
Rozbudują szkołę w Dziadowicach przy wsparciu z...

Rozbudują szkołę w Dziadowicach przy wsparciu z...

29 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama