wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Karate: Nocne szkolenie

Karate: Nocne szkolenie
 

Z nocy z 24 na 25 stycznia karatecy z KLUBU SPORTÓW I SZTUK WALK w Turku odbyli kolejne bo XVIII Nocne Szkolenie Karate Kyokushin.

W szkoleniu wzięła udział ponad 60 osobowa zawodników.  Mimo 20 stopniowego mrozu za oknem, w DOJO panowała wysoka temperatura. W trakcie szkolenia dzieci miały możliwość zaprezentowania się w konkursach zorganizowanych przez opiekunów. Wyłoniono najlepszych w tańcu, minie oraz wybrano króla dowcipu. Po tych atrakcjach miała miejsce dyskoteka oraz pokaz technik karate w rytm muzyki. Żeby tego było mało na sam koniec mieli okazje obejrzeć film animowany na rzutniku. Wyróżnieni karatecy to Kawały - Damian Klimek, Taniec - Jakub Nowotka, Mina - Marcel Paczesny.

reklama

Podziękowania dla wszystkich osób które przyczyniły się do sprawnego przeprowadzenia szkolenia (Kamil Więcławek, Daniel Pakuła, Rafała Gębalskiego Ariel Więcławek, Patrycja Niedojadło). Kolejna nocka szkoleniowa  już  za kilka miesięcy, podziękowania dla sponsorów. Zapraszamy na 3 dniowe wyjazdowe zimowiska karate, szczegóły na treningach, ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy na wyjazdowe zimowiska - tel. 693714490, również dzieci z poza klubu. Więcej zdjęć na www.karate.turek.net.pl.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Zawodnicy KSiSW z Turku Mistrzami Polski w...

Zawodnicy KSiSW z Turku Mistrzami Polski w...

z dzisiaj
Karate OYAMA dla dzieci to nie tylko sport

Karate OYAMA dla dzieci to nie tylko sport

26 wrz.
Roman Gronowalski z KSiSW zdobywa czarny pas WKO

Roman Gronowalski z KSiSW zdobywa czarny pas WKO

14 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama